TBI سبز اثرگذارندهها: چگونه این مربی رژیم غذایی وگان او کمک می کند تا Deadlift 75 کیلوگرم!

“قبل از من رفت, وگان, من می توانم deadlift حدود 50 کیلوگرم است. در حال حاضر 50 کیلوگرم است که من تا گرم شود. و 75 کیلوگرم است و نه حتی من حداکثر.”

Wمرغ Nidhi موهان کمال دچار مشکلات و آسیب دست او بود و نگران. او تا به حال شده است یک قدرت مربی برای بیش از 14 سال خواهد بود و کار را برای دو ساعت در هر روز است. چگونه بدن خود را مقابله با افت ناگهانی در فعالیت بدنی ؟

کمی هم Nidhi می دانیم که این حادثه منجر به افزایش در قدرت بهتر است سطح کلسترول و افزایش انرژی و خیلی بیشتر.

چگونه ؟ او تبدیل وگان!

خوب نبود که سر راست است. پس از آسیب Nidhi شروع به چرخش او تمرکز به یوگا به جای. عمل خواهد اطمینان از ورزش خود را, اما همچنین به برخی از استراحت از تمرینات شدید او را در غیر این صورت انجام دهید.

“هنگامی که من در زمان یوگا, من شروع به قرار دادن بیشتر فکر کردم به غذا بیش از حد. در ابتدا به من داده بود تا چند غذاهاي حيواني با توجه به عدم تحمل و آلرژی است. اما بعد از سال 2013 زمانی که من شروع به انجام یوگا, من ساخته شده است یک انتخاب آگاهانه به طور کامل رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و در سال 2015 رفتم وگان,” او می گوید بهتر از هند است.

اما آنچه در مورد تغذیه ؟

Nidhi vegan yogi
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Nidhi موهان کمال.

زمانی که من تصمیم به رها کردن گوشت و ماهی برای من بیش از حد مواجه سوالات مشابه.

“استخوان های شما را خواهد رفت ضعیف است. چگونه شما را دریافت پروتئین ؟ ” مردم می پرسند.

اما Nidhi تصمیم گرفت به خصوص در مورد دلیل یک رژیم غذایی وگان نگه می دارد او را از داشتن لبنی شیر و کره و پنیر و غیره.

حتی آموزش به عنوان یک متخصص تغذیه اشاره کرده بود در این.

او در ادامه در پاسخ به سوالات ما در مورد او چگونه می شود او دوز از کلسیم و پروتئین است. “دو کاسه لوبیا را به شما 700 میلی گرم کلسیم می باشد. این است که 70 درصد از ایده آل مصرف روزانه (1000 میلی گرم). از سوی دیگر شما نیاز به یک و نیم لیتر شیر برای این مصرف” این متخصص تغذیه سهام.

Nidhi vegan yogi

اگر شما حق انتخاب نوع دال و رژیم غذایی خود را غنی با آجیل و غلات سبوس دار و حبوبات آنها را به مراقبت از خود را مصرف پروتئین بیش از حد است.

“چیزی که مهم است به یاد داشته باشید که این حبوبات و غلات نیاز به پوست. آنها را با خود لایه برداری هنوز هم پس از شما دریافت پروتئین کافی می گوید:” Nidhi.

او اشاره می کند که او را مهم ترین دستاورد به عنوان یک گیاهخوار بود به درک که در آن او غذا می آید و باز چشم او به این واقعیت است که ما مصرف بسیاری از مواد غذایی فرآوری شده. “کمتر مراحل بهتر آن است که برای سلامتی ما,” او می گوید TBI.

اتحاد گیاه خواری تغییر زندگی خود را ؟

Nidhi vegan yogi

“من رفتم تقریبا سرد ترکیه در سال 2015. بیشتر افراد و شرکت ها باز به ایده گیاه خواری در حال حاضر از آنها چهار سال پیش پس از آن زمان من در حالی که به درک تصمیم من. به عنوان مثال من تا به حال هرگز همراه عسل به عنوان یک حیوان مواد غذایی مبتنی بر” او سهام. اما هر شکست درس در لباس مبدل و قدرت مربی/ یوگا پزشک را گرفت و آن را در حق گام.

به جای او آگاه تر (این عمل به تدریج توسعه یافته به او لباس و لوازم آرایشی و غیره.) و متوجه شدم که او رژیم غذایی قبلی تا به حال بسیار کمی استفاده بیش از او وگان شیوه زندگی است. حتی او به عنوان جایگزین تخم مرغ و شیر و کره و پنیر را با حبوبات و غلات سبوس دار و آجیل دهلی-بر اساس Instagram تاثیر گذار مشاهده بدون تغییر در سطوح انرژی خود را.

چهار سال بعد نتایج در.

“قبل از من رفت, وگان, من می توانم deadlift حدود 50 کیلوگرم از وزن آن حدود من وزن بدن است. در حال حاضر 50 کیلوگرم است که من تا گرم شود. من به راحتی می توانید deadlift 75 کیلوگرم است. و که حتی من حداکثر” Nidhi سهام با افتخار.

بیشتر چه, خود, خون, مشخصات تقریبا کامل هموگلوبین تقریبا ثابت در 13.5 یا 14 (ایده آل برای یک زن بالغ بالای 12) تراکم استخوان نرمال است کبد را در سلامت خوب و کلسترول و سطوح پایدار و سطح ویتامین D نیز کاملا سالم است.

“من استفاده می شود به هوس اما من یاد گرفتم به مدیریت آنها. گاهی اوقات من افراط در کمی گران گیاهی پنیر یا چنین مواد غذایی, اما من هرگز قصد بازگشت. گیاه خواری است که در حال حاضر زندگی من,” او می گوید ما با اطمینان.

چه او توصیه می کنند افرادی که می خواهید به نوبه خود وگان?

Nidhi vegan yogi

“خوشبختانه در هند آن را بسیار آسان به نوبه خود وگان, به خصوص اگر شما طبخ بسیاری از وعده های غذایی خود را. سوئیچ از پخت و پز در روغن برای پخت و پز در روغن نارگیل. خوردن بیشتر دال و مهمتر از همه یک علاقه واقعی در جایی که مواد غذایی خود را از منابع است می گوید:” 36 ساله مربی یوگا.

مهره, کره, بادام, شیر, سالم گیاهی روغن و نشاسته مانند yacon syrup نارگیل و شکر و غیره. می توانید کار خود را تبدیل وگان فوق العاده آسان است. شما لازم نیست به از دست غذاهای مورد علاقه خود را که در راه است.

“یکی از مشتریان من می خوردن چهار مرغ مبتنی بر غذاهای هر روز و مادر او نگران بود در مورد او و کشتن بسیار در زندگی به تکمیل پروتئین مورد نیاز است. من او را متقاعد به رفتن گیاهی و او بهبود زیادی آغاز شده به دنبال جوان و مشخصه. و من یک پیام از مادر بزرگ خود ضمن تشکر از من برای این تغییر” Nidhi نتیجه می گیرد.


شما همچنین ممکن است مانند: من تصمیم به استفاده از بخیه لباس تمام زندگی من است. در اینجا به همین دلیل شما باید بیش از حد


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر