Shivya Nath سفر جهان تمام وقت, هیچ آدرس دائمی و سرسخت مینیمالیستی. در اینجا توصیه های خود را برای شما!


ما اغلب دریافت ایمیل از خوانندگان درخواست شک و تردید در مورد آزمایش های خود را با زندگی پایدار. بنابراین در اینجا یک بخش اختصاص داده شده به شما TBI را “سبز اثرگذارندهها’ که در آن ما رسیدن به اثرگذارندهها و از آنها بخواهید در مورد خود پایدار سفر.


منf شما شده است با ایده decluttering فضایی خود را و در نتیجه زندگی خود را, اما بدست نمی اطراف به انجام آن–در اینجا برخی از الهام برای شما.

Shivya Nath, 31, is a full-time traveller و digital nomad با هیچ خانه دائمی که بدان معنی است که او همیشه globe-trotting به; تراورس انجماد آلمانی در کوه های آلپ یک روز و حفر به خوراک وگان در تایلند روز بعد.

Shivya Nath

آنچه ثابت می ماند این است که او را ارادت به مینیمالیسم. در خود کتابستاره تیراندازی: یک دختر بچه با کوله پشتی و جهان – منتشر شده در سال 2018 او می نویسد: “من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آیا ما انسان ها همه چیز خود ما و یا همه چیز به خود ما است.”

آن بوده است مدت پنج سال از او شده است زندگی از او دو کیسه و هنوز هم احساس می کند بسیار وجود دارد او می تواند بدون. اموال خود را شامل یک کوله پشتی تبدیل خوانده شده بریده بریده کوله پشتی و یک کیف لپ تاپهای ابزارهای الکترونیکی و دستگاه های, برخی از لباس یک زن و شوهر از کفش, کفش, لوازم آرایش, برخی وگان تنقلاتو یک کیت پزشکی.

وقتی پرسید که چگونه او موفق نات پاسخ “زندگی منظم به معنای استفاده از بسیار کمی فضای ذهنی نگرانی در مورد همه چیز. من کمی به هیچ هزینه های خرید; همه که پول ذخیره شده می رود نسبت به سفر. [در واقع] من نمی [حتی] استفاده از آرایش برای من ترجیح می دهم آن را au طبیعی است.”

Shivya Nath

Nath را در انتخاب شیوه زندگی شده است و مورد سوال بسیاری از جمله خانواده و دوستان است. پاسخ او “حتی اگر که باعث می شود زندگی من به نظر می رسد خود محور و غیر مسئولانه به برخی از من می دانم که این تنها یکی از من.”

چالش وجود دارد اما بیش از حد. “گاهی اوقات من احساس می کنم قضاوت برای پوشیدن همان لباس تمام وقت, اما من رشد کرده ام به اندازه کافی به مراقبت.”

در یک نقطه او به نام در رسانه های اجتماعی توسط یک همکار برای پوشیدن همان لباس در محل کار و در تعطیلات. “من کمی خجالت او مشاهدات پراکنده من کمد لباس. اما در حال حاضر که من بحر تفکر غوطهور شدن که لحظه, من نمی تواند کمک کند احساس بسیار راضی است که من خود را هیچ چیز بیش از چند لباس و ملزومات است که به صورت چسبیده متناسب به دو کیسه.”

Shivya Nath

در واقع او می گوید که او نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر.

“من خوشحالم زیرا من نمی توانم تصور کنید که ترک این سیاره بدون داشتن پیاده در نفس اکوادور Andesیا پیدا کردن بهشت در نیمه راه در سراسر جهان در گواتمالا و یا احساس وحشی و آزاد در قفقاز.”


همچنین بخوانید: TBI سبز اثرگذارندهها: Aakash Ranison سهام خود را ” یک گام به پایداری


این همیشه در مورد انتخاب تجارب و خاطرات بیش مادی اموال برای Nath. برای تلفن های موبایل مانند برخی از جدی تغییر زندگی مشاوره به ما!

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: Shivya Nath وبلاگ – ستاره تیراندازی

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im