Taurean پرنس گزارش می شود شبکه سوم بازیکن برای تست مثبت برای COVID-19 خواهد نشستن و راه اندازی مجدد

بروکلین نتس به جلو Taurean شاهزاده شد سومین بازیکن در این تیم برای تست مثبت برای COVID-19 نتیجه حکم او را از NBA فصل آینده راه اندازی مجدد در اورلاندو ،

با استناد به منابع آشنا با این وضعیت ESPN آدریان Wojnarowski نوشت: روز سه شنبه که شاهزاده را به دست سرگیری 2019-20 NBA فصل با توجه به “دیر زمان” خود را مثبت coronavirus آزمون و احتمال این که “لازم است پروتکل” خواهد آن را سخت برای او به بهبود می یابند در زمان برای ادامه فصل به طور منظم.

“لازم است سطح شیب دار تا در زمان تمرین پس از او راضی تست پروتکل در آزمایش منفی, سفر به فلوریدا قرنطینه برای چند روز و پس از آن از سر گرفته شد تمرینات خود را مشارکت گران حتی برای یک جولای 30 tipoff و در فهرست در حال حاضر نابود صدمات” Wojnarowski ادامه داد.

قبل از توسعه های جدید در, شاهزاده, دو, دیگر شبکه های استارت — مرکز DeAndre Jordan و گارد اسپنسر Dinwiddie — تا به حال نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 و نیز تایید کرد به نشستن کردن راه اندازی مجدد. یک چهارم بروکلین بازیکن رو به جلو ویلسون چندلر به طور داوطلبانه تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد با توجه به نگرانی خانواده در حالی که ستاره های بزرگ کوین دورنت و Kyrie Irving قبلا رد به عنوان یک نتیجه از صدمات قبلی.

Taurean Prince (R) of the Brooklyn Nets drives to the hoop off a pick from teammate DeAndre Jordan (L).
  Streeter Lecka / گتی ایماژ

سابق در دور اول پیش نویس انتخاب کنید که بازی اول خود سه فصل برای Atlanta Hawks, 26 سال از پرنس آغاز شده 61 از 64 بازی او با بازی در 2019-20 مبارزات انتخاباتی به عنوان نشان داده شده در بسکتبال-مرجع بازیکن صفحه. خود را به ثمر رساند و تیراندازی تعداد آنها کاهش یافته و از او در فصل گذشته با شاهین به عنوان او به طور متوسط 12.1 امتیاز و تیراندازی 37.6 درصد از زمینه و 33.9 درصد از فراتر از arc. او تا به حال انجام شده استوار در دیگر مقوله های آماری با میانگین شش ریباند 1.8 کمک و 0.9 دزد در 29 دقیقه در هر بازی.

با سه موجود فهرستی از نقاط به پر کردن جلوتر از سرگیری فصل به طور منظم تورهای نظر می رسد که گزینه های متعدد از رایگان-نمایندگی استخر به عنوان آنها به دنبال جایگزین برای شاهزاده و بازیکنان دیگر که کنار توجه به کوروناویروس. به عنوان recapped توسط Bleacher Report, گزارش پیشنهاد کرده اند که بروکلین است و با توجه به دو جانباز frontcourt بازیکنان — Lance توماس و امیر جانسون — به عنوان پتانسیل فهرست شده باقی مانده از 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

با فقط چند هفته باقی مانده قبل از فصل به طور منظم برنامه ریزی شده 30 جولای راه اندازی مجدد تاریخ چند بازیکن از تیم های دیگر به تازگی آزمایش COVID-19. در جولای 2 وجود دارد 25 مورد تأیید میان NBA بازیکنان با نه نفر از کسانی که موارد تایید شده زیر را تست که انجام شد بین ماه های ژوئن 24 و 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>