‘Tartuffe’ Livestream: Molière طنز مذهبی نفاق نیست سالخورده

Toccarra, پول نقد, Jennifer Mudge, نائومی لررین و جارد McNeill در Tartuffe. Molière در پارک

درخواست تئاتر خودی چه نقش ما نیاز به زمانی که مراحل بازگشایی و برخی می گویند بازی می کند با زندگی و غفلت سیاه نویسندگان. دیگران سر و صدا برای بازگشت به یونان باستان و یا غیر غربی مراسم. هنوز هم یکی دیگر از حزب خواسته hard-hitting اجتماعی-عدالت درام. به هر اردوگاه من پاسخ: آمین! Cیک ما همچنین رزرو یک نقطه برای Molière? من می دانم که او دیگر مرده, سفید, اروپایی, اما یاد فرانسوی farceur میخ زمان ما بیش از 350 سال پیش. Tartuffeخود بارها تولید طنز در ریاکارانه faux-تعصب مذهبی به نظر می رسد مانند یک تیتر-تعقیب کمیسیون. خودتان ببینید: سرگرم کننده و مدبر livestream از Tartuffe ارائه شده توسط Molière در پارک می تواند بازدید در یوتیوب از طریق چهار شنبه, جولای 1 در 2 بعد از ظهر به نمایشگاه جعلی تقوا که پنهان lust و حماقت غنی شده است همیشه سبز موضوعات پس از جمهوری خواه عیسی سوار خود را brontosaurus به megachurch اما Molière راه skewering افراد خود را در حالی که ارائه آنها را انسان در راه است که فراتر ارزان اجتماعی مسخره.

با وجود عجیب و غریب بر روی صفحه رادار در صدا و یا مکث برای مشکلات فنی این زوم واسطه عملکرد به کارگردانی لوسی Tiberghienاست روحیه پر جنب و جوش و صحبت با وضوح عالی و درایو های جذاب بازیگران. این گروه آزاد از نیاز به تصویب کمدی بزن و بکوب و یا پروژه به صدها نفر از تماشاگران تمرکز بر آنچه مهم: شادی ریچارد ویلبر هنوز تازه 1963 ترجمه که تبدیل Molière 12-ضرب و شتم Alexandrine فرانسوی به قافیه-مست منظوم در iambic pentameter. دوستداران Seuss, Sondheim و همیلتون را پیدا کنید مقدار زیادی از آب نبات گوش.

همچنین نگاه کنید به: لندن تئاتر ملی قطاری از Dramedy از سیاست بریتانیا در این خانه’

عنوان بازیگران هستند سمیرا Wiley (خدمتکار داستان) به عنوان Orgon یک نجیب زاده ثروتمند می افتد که تحت طلسم Tartuffe, بازی های برگزار شده با صفحه نمایش-آدامس ترک توسط رائول E. اسپرزا. Handsomer از هر Tartuffe حق بود برادوی جانباز صنایع دستی سست و سفیه شخصیت از بیت Gene Wilder, اشکالات اسم حیوان دست اموز و Zach Galifianakis—veering از پرشکوه اسقف اعظم به mopey الاغ فیلم ها xxx سوراخ در ثانیه است. در آنچه که معمولا بازی جالب صحنه—Tartuffe فکر می کند که او در نهایت به خواب با Orgon را Elmire (Toccarra نقدی), اما آن را یک دام—یک دیوانه جنس اسپرزا عملا, فرانسوی, بوسه لپ تاپ خود را (که نه من باید نقطه را تحت پوشش مراقبت اپل). ویلی باعث می شود خوب شیک فویل برای Tartuffe را افراط آرامی نمودار چگونه Orgon را blissed-از ساده لوحی وتکه به humiliated خشم.

همیشه مزه و فرمانده Jennifer Mudge سرگرم کننده بزرگ به عنوان معقول chatterbox بنده Dorine در حالی که جارد McNeill را Cléante—Orgon را نگران برادر و صدای دلیلی—به ارمغان می آورد گرما و gravitas به صحنه است. به عنوان Orgon پسر, دختر و آینده نگر son-in-law, نائومی لررین, Kaliswa بروستر و کارتر ردوود همه تحویل واضح و جذاب اجرای برنامه.

سمیرا Wiley در Tartuffe. Molière در پارک

طراح تولید Kris سنگ واحد مجازی مجموعه استخوان لخت. ما می بینیم آنچه به نظر می رسد مانند داخل یک قلعه مبله با مدرن مبل و میز. برای برخی از این دلیل فکر کردم از لابی اروپای شرقی هتل. زمانی که یک شخصیت پنهان در زیر میز یا پشت اررس به استراق سمع در مکالمات خود زوم پنجره مهاجرت تحت مربوطه تکه مجازی مبلمان. حتی اگر طراحی به نظر می رسید استاتیک و یا سمت چپ من اشتباه (یک صحنه تغییر همراه با انیمیشن twirling مرکبات میوه؟) متوسط مناسب است برای جذب Molière, قرار دادن تاکید بر طرز و آوازی و ریتم و نه کارگردان یا مفهوم مرحله کسب و کار.

حقیقت این است که بهترین Tartuffe من دیده شد و همچنین در تلویزیون: یک, پخش, شرکت رویال شکسپیر را در سال 1983 نسخه بازیگران جوان sleazily شوم Antony Sher. که نثر ترجمه است که توسط کریستوفر همپتون به طور مستقیم قبل از ضربه او به اقتباس از Les رابط Dangereusesدیگر گول کلاسیک. در دوره عالی بازیگران شامل Nigel Hawthorne به عنوان فریب خورده Orgon و آلیسون daisy mason به عنوان یک شوخ Elmire. (با توجه به تفاوت بین این دو از لحاظ بودجه و بازیگران, من نمی خواهد آنها را مقایسه کنید—اما آن را به ارزش یک ساعت مچی.)

حتی اگر شما خسته از حقیقت-مخالف باهم مردانی که نمی توانید نگه دارید مقدس حق—به عنوان یکی از شخصیت دود “خوب خدا! انتظار دارید من برای ارسال / به استبداد که carping منافق?”—طنز سیاسی می تواند شگفت آور لذت بخش که در آن قافیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>