Tarsha Whitmore سنگ یاس بنفش, لباس شنای زنانه دوتکه در تایلند رجعت عکس

Tarsha Whitmore فرستاده افزایش درجه حرارت در رسانه های اجتماعی پس از آپلود یک تصویر لحظهای که او را دیدم به دنبال سیگار کشیدن در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه. روز جمعه او در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن رجعت از او تایلند تعطیلات با 832,000 پیروان و آنها آن را دوست داشت.

زیبایی نمی گویند زمانی که عکس گرفته شده بود اما او دیده می شد ایستاده در آب های کم عمق در ساحل اقیانوس پشت سر او. این ممکن است یک نمایش خوب اما Tarsha ثابت به یک حواس پرتی او به عنوان مطرح شده در آشکار ،

Tarsha را بیکینی شد در مورد به عنوان کوچک به عنوان آن می تواند. بالا برجسته مثلث شکل فنجان که با فاصله دور از هم به او این فرصت را برای جولان دادن شهوت انگیز او قفسه سینه. فنجان نیز به دنبال کوچک کردن زیرچشمی نگاه کردن در underboob. کف بودند به همان اندازه آشکار با سمت رشته کشیده بالا بر روی باسن خود.

در تحریک شات Tarsha smoldered به عنوان او مواجه دوربین. تصویر او را دستگیر بدن از وسط ران دادن به طرفداران خود خوب نگاه او جا بدن. نور رنگ لباس شنا ساخته شده پوست برنز پاپ. او مطرح شده با یک پا در جلو از دیگر برجسته خود شکل ساعت شنی. او استراحت دست خود را بر پشت باسن خود نشان کردن شکم صاف. او به دوربین نگاه شرجی به عنوان او جدا لب های او.

Tarsha عینک موهای بلند او را در امواج شل بیش از شانه اش. او قاب چشمان او تیره با ابرو و ضخیم مژه ها. گونه او بودند منحنی و او عینک صورتی براق روی لب های او. او accessorized نگاه او با درخشان حلقه پر سر و صدا.

در این پست یک ضربه بود در میان او را تحسین garnering بیش از 12000 دوست دارد در عرض یک ساعت از های آن است.

در عنوان او گفت: ضربه محکم و ناگهانی بود که بازگشتی در حالی که شکستن یک شوخی در مورد قهوهای مایل به زرد و یخچال و فریزر. او همچنین گفت: لباس شنای زنانه دوتکه در دسترس بود از خرده فروش آنلاین آه پولی است.

ده ها تن از طرفداران او هجوم آورده و به بخش نظرات به rave بیش چقدر داغ او نگاه در تصویر.

“زن” یک پیرو نوشت.

“زیبا ترین دختر.” گفت: یک دوم تحسین.

“شما نگاه شگفت آور, کودک,” یک سوم Instagram کاربر به او گفت.

با وجود اینکه خانه نشین برای چند هفته گذشته Tarsha هنوز به روز رسانی شده است او Instagram حساب با عکس. پیش از آن در هفته او flaunted شکل او در حالی که با پوشیدن یک محصول بالا و پایین لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که در حال خوردن بستنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>