در آخرین Instagram update, استرالیا, بمب Tarsha Whitmore مشترک یک ضربه محکم و ناگهانی با او 841,000 Instagram followers که در آن او را لرزاند یک گروه گاه به گاه در یک وسیله نقلیه. تصویر گرفته شده در Gold Coast, Queensland, استرالیا, به عنوان برچسب جغرافیایی نشان داده شده است.

Tarsha تکیه به عقب در داخل صندلی و gazed seductively در دوربین. در تصویر او برچسبشده Instagram صفحات از دو مارک PrettyLittleThing و Glassons نشان می دهد عناصر از ساز و برگ او آمد از آن دو خرده فروشان.

در بالا Tarsha عینک ساده سیاه و سفید بالا محصول با بالا یقه. نگاه و پوشش او رخ اما در سمت چپ او مجسمه شانه ها و صدای زیر معده قرار دارد. کوچکترین اشاره از underboob به نظر می رسید قابل مشاهده در زیر محصول بالا بیشتر وسوسه انگیزی پیروان.

او زوج سیاه آجدار بالا محصول با برخی از ساده شلوار متفرقه که به نظر می رسد می گردد از تطبیق پارچه. شلوار به بالا waisted آینده به بالاتر از ناف او بود و طناب کشی دور کمر به دور است که برجسته نژاد قاب. شلوار نیست بیش از حد تنگ, اما آنها هنوز موفق به چسبیدن به Tarsha را باب روز و نشان دادن او بمب بدن. آنها به پایان رسید در یک کاف آجدار در مچ پا و Tarsha نشان داد که کفش او پوشیده بود و همچنین.

او به پایان رسید این گروه با یک نور-شستن ژاکت جین که او کشیده بود در آغوش او اما مجاز به اسلاید به پایین شانه های او برای گردیده پرنیان.

Tarsha عینک طولانی قفل در بالا-با انجام چند رشته حلق آویز شل به او قاب چهره زرق و برق دار. او نگاه زیبایی بود و پر زرق و برق با چه شبیه یک سوپر براق صورتی براق روی لب که جدا کمی در شات. او همچنین برجسته او نگاه زرق و برق دار با پررنگ ابرو و چه شبیه مژه بلند.

Tarsha پیروان نمی تواند به اندازه کافی از به روز رسانی و پست دریافت بیش از 12,100 دوست دارد در عرض فقط چهار ساعت. همچنین متصلب تا 135 نظرات از طرفداران خود را در همان زمان.

“شما همیشه نگاه خیره کننده وای” یک فن اظهار نظر.

“شما در حال راه رفتن دیو” یکی دیگر از فن نوشت.

“شما واقعا زیبا” یکی از طرفداران اظهار داشت: در نظر او.

“کاملا خیره کننده و زیبا” در عین حال یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش Tarsha مشترک سیگار کشیدن داغ selfie گرفته شده در خانه که در آن او را لرزاند آبی توری, لباس زیر زنانه مجموعه ای که در سمت چپ کمی به تخیل. Tarsha عینک بور کلاه گیس با گروه داشتن سرگرم کننده با نگاه کلی و کشیده یک جفت سفید sweatpants بیش از بالای نردبان پایین. اما او کشیده به sweatpants پایین باسن او به طوری که او تمام زیر مجموعه قابل مشاهده بود. او جامعی تصویر با تلفن همراه خود را به عنوان او مطرح شده در راه است که برجسته تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de