Tarsha Whitmore Puckers برای لاسی Instagram پست

Tarsha Whitmore تحویل لاسی Instagram به روز رسانی در شنبه اذیت کردن طرفداران او به عنوان یکپارچهسازی با سیستمعامل تا لب های او برای یک بوسه. آخرین عکس بود جامعی در خارج از منزل و نشان داد این مدل نشستن در محدود کردن با پاهای باز در یک بازی گاه به گاه در برخواهد داشت. چشمان او بسته بودند و او تکیه داده بود او آرنج او مطرح زانو بلند کردن انگشتان دست خود را به چانه خود را در یک coquettish حرکت که نشان داد او ناخن های بلند. سوی دیگر او استراحت زیر زانو بلند و باریک خود را ساعد کشش در سراسر درونی او ران. نور خورشید و ضربه او از کنار اعطای وام یک اهل تفریح و بازی شین به پوست و برجسته او درخشان برنز. بدن بازیگران انعطاف سایه بر روی زمین نشان شبح از او معوج پین.

این عکس به تصویر کشیده زرق و برق دار ورزش ها از اواسط مشخصات و گرفته شده از یک زاویه بالا که ارائه یک دید کامل از او برازنده است. Tarsha لرزاند ورزشی-سبک شیک به دنبال گردیده در یک جفت سفید و شلوار اوقات فراغت و تطبیق زراعت و اصلاح نباتات بالا. 19 ساله نشان داد او باریک midriff نگه داشتن پوست عریان به ذوق مقدار با افزایش بالا و پایین و یک محافظه کار بدون آستین بالا نمایش داده می شود که او بازوها و شانه. او بر روی زرد کفش برای راحتی و عینک ظریف طلا طلا و جواهر. او گیسوان طلایی کشیده شد تا به یک پیچ خورده, مستی, نشان دادن, بزرگ, گوشواره اویزان از گوش او. ضخامت شال گردن ساخته شده از طلا کوچک حوزه ساطع اطراف گردن او اضافه کردن پیچیدگی به نگاه. گسسته جواهر یقه حفظ تمرکز بر روی گردنبند و نشان دادن یک نگاه اجمالی از او معوج یقه استخوان.

لیست از لوازم جانبی نیز شامل شیک, روشن, عینک آفتابی که sported فریم مربع و که Tarsha coquettishly اجازه اسلاید کردن نوک بینی. یک کیف پول نشسته در پیاده رو کنار او تکمیل نگاه شیک.

Tarsha زوج مرسوم لباس با یک آرایش شیک در خنثی پوست-باب روز پالت. او عینک لباس ساتن صورتی رنگ بر روی لب داد و کانتور به گونه او را با هلو سرخ و هایلایت. او نگاه گلم همچنین شامل مجسمه ابرو و بلند و فر مژه. ناخن های خود را برجسته درجه یک, برهنه, مانیکور است که تکمیل پوست خود را.

دلار استرالیا در زیبایی گذراند بازیگوش عنوان برای عکس گفتن طرفداران که او منتظر بود برای کسی. برخی از پیروان تصمیم به ارائه یک تفسیر شخصی به عبارت داوطلب شرکت خود را در بخش نظرات.

خورشید را بوسید عکس کاملا این تصور در Tarsha را زیر وضعیتی وخیم در 8,240 دوست دارد و 122 نظرات در دو ساعت اول از داشتن شده است ارسال شده است. طرفداران به نظر می رسد به سقوط در عشق با نگاه و هدر رفته هیچ زمان و در دوش گرفتن مدل استرالیایی با تعارف.

“زرق و برق دار دختر بچه” خواندن یک پیام, به دنبال یک قلب-چشم از emoji.

“زیبا مانند همیشه” نوشت: فرد دیگری با پایان دادن به یک قلب emoji.

“ماشین باید صف در اطراف بلوک” کنایه آمیز یک سوم Instagrammer اضافه کردن سه آتش emoji.

“شما چیزی دیگری” بوده یک چهارم فن ترک یک جفت از آتش و قلب-چشم از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>