Tarsha Whitmore Flaunts باب روز بدن در ورزشی

Tarsha Whitmore لگد هفته با یک خورشید را بوسید عکس نشان داد که طرفداران او ورزشی طرف. جامعی در خارج از 19-سال-مدل های قدیمی قرار داده است او چهره فوق العاده بر روی صفحه نمایش در یک محصول بالا و ساق گروه که کاملا نشان داد او باب روز بدن. زرق و برق دار ورزش ها عینک افسانه کلاه گیس بود که تنها چند سایه سبک تر از طبیعی گیسوان و که مدل دهید لذیذ در فر که سقوط بیش از شانه اش. Tarsha زده coquettish مطرح کشیدن بر روی یک قفل از مو به عنوان او کپسول مفصل ران به سمت و seductively جدا شکوه او ،

دلار استرالیا در زیبایی flaunted او ساعت شنی منحنی در شکل-اتصالات ساز و برگ که براق پروانش رنگ که برجسته او برنزه قهوهای مایل به زرد و همه تب و تاب بودن. نگاه نشان داد مقدار زیادی از رخ با تشکر از پایین برش بالا, در حالی که همچنین عریان بسیار کمی از او midriff. بالا, ساق پوش برجسته او دور کمر کوچک و مناسب به طوری محکم در سراسر لگن و پایین بدن که آنها به طعنه شکل لباس زیر خود را. این مجموعه تا به حال آجدار بافت است که به نظر می رسد به منظور افزایش شهوت انگیز او دارایی های آن نیز گسترش یافت و تسمه گسترده ای از ساق او و بزرگ underband از زراعت و اصلاح نباتات بالا.

Tarsha تکمیل نگاه خود را با یک کلاه سیاه و سفید. او به نظر نمی رسد به پوشیدن هر گونه لوازم جانبی دیگر اجازه او دلخواهی هیکل برای خود صحبت می کنند. عکس گرفته شده از اواسط ران و نمی ویترین خود را انتخاب کفش. به طور معمول این مدل تمام شد glammed up برای شات امید بستن برای یک چهره پر از آرایش است که به نظر می رسید که شامل سوسو زننده پوست-باب روز eyeshadow, مژه بلند بیشتر به خارج کردن چشم او و یک برنز براق رژ لب.

در حالی که Tarsha مشخص نیست چه نام تجاری بودند و او لباس و او عنوان همه چیز در مورد شیک کلاه گیس اشاره کرد که کلاهگیس بود از آزادی دوخته شده است. طرفداران به نظر می رسد به سقوط در عشق با نگاه کلیک کردن بر روی دکمه مانند بر روی پست بیش از 7,050 بار و خروج از 85 دیدگاه در اولین 52 دقیقه از رفتن زندگی می کنند.

“خیلی خوب [آتش emoji] و من مانند ساز و برگ خود را” به قلم یک فرد با اضافه کردن یک قلب-چشم از emoji.

“شما نگاه جوان” اظهار فن دیگری ترک یک جفت قلب-چشم و خسته چهره emoji.

“ورزش به نظر می رسد خوب بر شما و کودک” توافق یک سوم, پیرو با پایان دادن به یک آتش emoji.

“حتی نمی دانند [sic] این یک کلاه گیس!!! موهای بلوند کت و شلوار می خواهم شما خیلی” نوشت: یک چهارم Instagram کاربر.

ورزشی-مضمون ها می آید پس از یک جفت از مواد غذایی متمرکز پست که دیدم Tarsha تاب, زرق و برق دار کلاه گیس به عنوان او چشیده یک کیسه Cheetos در لباس زیر خود را و خوردن رشته فرنگی را در یک دزدکی لباس سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>