Tarsha Whitmore Flaunts Her باب روز رقم در یک برهنه, لباس کوتاه

در آخرین Instagram update, Tarsha Whitmore او را هیجان زده 843,000 Instagram followers خود ضربه محکم و ناگهانی گرفته شده در حالی که او نشسته در صندلی راننده لوکس-به دنبال وسیله نقلیه. این خودرو در ظاهر به پارک شده در یک پارکینگ بتنی با رنگ زرد راه راه بود و قابل مشاهده در زیر پا و آسمان آبی پر جنب و جوش و بدون ابر در چشم. تصویر گرفته شده در Gold Coast, Queensland, استرالیا, به عنوان برچسب جغرافیایی نشان داده شده است.

Tarsha نشسته بر روی لبه سیاه و سفید چرم صندلی در براق سفید وسیله نقلیه و نشان داد او منحنی در یک برهنه, مینی لباس. گروه او بود از خرده فروش آنلاین مد نوا و Tarsha مطمئن ساخته شده به اذعان نام تجاری با زدن آنها را در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست ،

این لباس مینی حال ساده شبح هنوز نگاه خیره کننده بر روی Tarsha را باب روز ، نگاه شد بدون آستین با ضخامت تسمه کشش بیش از شانه اش. یک مدال دیگر یقه ممکن است نشان یک اشاره از رخ اما Tarsha بدن بود زاویه کمی به طرف او بلند قفل و پنهان بخشی از قفسه سینه خود را.

لباس حال شکل آغوش مناسب و چسبیده به بدن او از او باریک دور کمر به کون لگن قبل از پایان فقط چند اینچ پایین او ران. به عنوان یک نتیجه گستره زیادی از او باب روز ران شد بر روی صفحه نمایش و برنزه پوست میدرخشد در نور خورشید.

Tarsha به پایان رسید این گروه با یک جفت بالا بالا کفش کتانی سفید با قلب قرمز ارایش همراه یک طرف. او قرار داده شده و یک دست روی زانوی او و دیگر بر روی درب خودرو به عنوان او gazed seductively در دوربین.

Tarsha طولانی قفل سقوط کردن قفسه سینه و پشت گردیده فر و او به حال طبیعی و در عین حال زیبایی خیره کننده نگاه کنید. او به نظر می رسد به یک صورتی براق روی لب و یک اشاره از bronzer به تشدید زرق و برق دار ویژگی های.

Tarsha پیروان کاملا عاشق سوزان به روز رسانی و پست متصلب تا بیش از 9,600 دوست دارد در عرض دو ساعت و همچنین 109 نظرات از طرفداران مشتاق.

“Obsesssssssssed تا شدید و زرق و برق دار” یکی پیرو نوشت.

“چگونه شما واقعی” یکی دیگر از فن اضافه شده و به دنبال آن سه نفر از شعله emoji.

“مطلق الهه” یک سوم پیرو اظهار نظر.

دیروز عنوان The Inquisitr گزارش Tarsha tantalized پیروان خود را با خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او چیزی جز یک ترد سفید حوله تن پوش. او نشان داد موهای خود را مدل دهید در دریایی از امواج و منفجر بوسه در پیروان خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>