Tarsha Whitmore و سامانتا Rayner یاد در مورد تعطیلات در مالدیو با تحریک بیکینی, جرقه بزند

Tarsha Whitmore و رفیق سامانتا Rayner از دست رفته تعطیلات خود را با هم هر از آخرین Instagram سهام. بانوان بخار تا حساب خود را از صبح امروز با نكن جرقه بزند از یکی از مورد علاقه خود را در ماجراهای به مالدیو.

سامانتا برای اولین بار بود از این جفت ارز برای بیان اشتیاق او را برای سفر دیگری با او bestie. مدل مشترک شیرین عکس به صفحه ای که اسیر او راه رفتن دست در دست با Tarsha در امتداد یک ساحل زیبا به عنوان خورشید های ریخته شده بیش از خود بیکینی چادری آمار و ارقام. سامانتا بود تصمیم گرفتند به صورت سیاه و سفید دو تکه برای اوشن ساید قدم زدن که شامل یک افسار به سبک بالا با رخ-عریان یقه و نحیف پایین که در سمت چپ او باب روز پاها به طور کامل در معرض. او گال رفیق و همکار Instagram ستاره تصمیم گرفتند برای یک سبک شبیه لباس شنا برای روز. نگاه او اما در یک عاج سفید رنگ که ظهور او را در برابر زرق و برق دار, جای, قهوهای مایل به زرد.

ساعت بعد Tarsha در زمان به حساب خود به بیان احساسات را با یک مساوی به عکس خیره کننده از زمانی که او و سامانتا بازدید مالدیو. تصویر گرفته شده از استرالیا و دوستان او سوار بر یک جت اسکی با یک نمای زیبا از آسمان آب اقیانوس و درختان نخل در پشت آنها.

Tarsha در زمان صندلی جلو روی شناور و استراحت سر خود را در دست او به او خیره شد به فاصله از طریق یک جفت مربع, مرسوم،, عینک آفتابی. او چادری دوباره در رشته دو قطعه که کاملا مناسب ریزه اندام خود را قاب. او انگیز دارایی های تقریبا ریخته از کنار آن itty-bitty فنجان در حالی که خود خطرناکی دارای گونه های برامده کف ارائه شده کافی نگاه به او پرت derriere.

سامانتا در ضمن نشسته پشت خود را بر روی جت اسکی و خیره پایین دوربین بالای خود عینک آفتابی با شرجی زل زل نگاه کردن. او کشیده تسمه لباس شنای زنانه دوتکه پایین تا بالا بر روی باسن خود, نقشه کشی, چشم به سمت تخت او میانی و abs.

همراه با پوست خود را عریان snaps, سامانتا و Tarsha با استفاده از هشتگ #thankstotravel در نوشتن شرح تصاویر و برای بیان قدردانی خود را برای تعطیلات سرگرم کننده و خاطرات در طول سال است.

هر دو پست شانس خوبی با هر مدل مربوطه گروه ترکان و مغولان از پیروان. این ارسال را در مجموع به دست آورده بیش از 56000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند و همچنین صدها نفر از نظرات.

“دو تا از مورد علاقه Instagram انسان هاها! مطلق آتش مطلق زیبایی” یک نفر نوشت: سامانتا را ارسال.

یکی دیگر از طرفداران گفت که هر دو سامانتا و Tarsha نگاه “زرق و برق دار.”

“عضو تیم ملی اهداف af,” یک سوم فن اظهار نظر در Tarsha را ضربه محکم و ناگهانی.

“شهوت انگیز” کنایه آمیز یک چهارم تحسین.

Tarsha و سامانتا گرفته اند و تعداد سفر با هم در طول سال از جمله سفر به تایلند در ماه گذشته. تعطیلات, تولید برخی, بسیار گرم, عکس برای خود Instagram صفحات دیگری از جمله شات از آنها سوار بر یک جت اسکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>