امپراتوری ستاره Taraji P. Henson حیرت زده در یک سری جدید از لباس شنا جرقه بزند ارسال شده به Instagram این هفته است. بازیگر wowed در طول سال های اخیر رو به آفتاب سفر به مکزیک و او مشترک همه اثبات به رسانه های اجتماعی خود را به عنوان او پخش اطراف در آب غوطه لباس شنا سیاه و سفید که نشان داد همه آشکار کار سخت در سالن ورزش.

زیبایی به اشتراک گذاشته شده عکس با 15.2 میلیون پیروان در 20 فوریه به عنوان او خیس تا خورشید در حالی که در جنوب مرز. آنها نشان دادند که این ستاره به دنبال سال جوانتر از سن واقعی او از 49 سال-در حالی که او خیساندن مرطوب در یک استخر هتل.

در اولین عکس, Taraji عکس گرفته شده از سمت چپ در حالی که شانه ها در اعماق آب را با او برگزار شد با عنوان به عنوان او به یک خنده بزرگ با دست چپ روی سینه اش.

در دومین کوکی لیون بازیگر ایستاد و پخش در اطراف در آب با هر دو از آغوش او بیرون کشیده شده و گسترده و یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود.

ستاره به او میلیون ها نفر از طرفداران بسیار بهتر در لباس شنا و بی عیب و نقص, بدن, به عنوان او را تحت فشار قرار دادند تا در برابر کنار استخر با سر خود را به سمت تبدیل.

Taraji همچنین یک چند تا عکس از خودش در خارج از آب است. زیبایی آرام در خاک رس رنگی قطعه از مبلمان به عنوان او قطع بسیار اغوا کننده مطرح قبل از اینکه خنده بر روی یک تخت مخصوص ساحل با یک نوشیدنی در دست است.

به عنوان برای او نحیف لباس شنا, نگاه, استعداد بازیگر نگاه هر اینچ سوپراستار در همه شماره که ویژه چندین گل میخ نقره ای embellishments تمام راه را در سراسر قفسه سینه و تسمه که از پشت او گره خورده برای گردن پالهنگ نگاه کنید.

مشاهده این پست در Instagram

???????????????????????????????????? #Repost @selfmagazine — “فقط به خاطر من با یک زن سیاه پوست قرار ندهید که قوی ابرقهرمان چیزی به من می گوید:” @TarajiPHenson در آخرین جلد داستان. “من در کل با هر آنچه که می آید با آن است. تمام احساسات, تمام, خشم, خشم, عشق, آزار, امید, ناامیدی, قدرت آسیب پذیری. من تمام آن.” شیر روی لینک زیستی به جزئیات خیره کننده قدرتمند, مشخصات توسط @selfmagazine ارشد بهداشت سردبیر @pdotbrathw8. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ عکاس: @micaiahcarter کمد لباس سبک: @shibonleigh مو: @tymwallacehair آرایش: @ashuntasheriff تصاویری مدیر: @avenerable مانیکور: @ginaedwards_ سرپا نگه داشتن سبک: @kaaatessstein

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط taraji p henson (@tarajiphenson) در

ناودانی نیز کشیده تمام راه را در امتداد بالا-برش پایین ساخته شده است که پاهای او را نگاه بارگذاری طولانی به عنوان آن را کشیده تا بسیار بالاتر از باسن او. یک قطعه نیز نشان داد مقدار زیادی از پوست را بر پشت او آن را به عنوان برجسته یک بازی سرگرم کننده و حال criss-cross طراحی.

در عنوان, Taraji – که نشان داد او بیکینی بدن در رجعت عکس سال گذشته – تایید کرد که او می شده است sunning آن را در لس Cabos, مکزیک به او برچسب هتل لوکس نابو با تعدادی از emoji از جمله چندین بوسه.

بخش نظرات بود تاخت و تاز کردن با تمجید از این ستاره به عنوان او را با افتخار نمایش داده می شود او آشکار بدن, اعتماد به نفس, مدت کوتاهی پس از او sizzled در سفید خالص تعداد در ساحل.

“Yessss, Taraji” یکی از طرفداران نوشت: با یک چشم-قلب emoji و یک قلب قرمز.

“Yesssss عسل” یکی دیگر گفت: با اضافه کردن یک تاج emoji و یک قلب آبی.

سوم شخص اظهار نظر “Mannnn شادی در این عکس!!!” با سه آتش emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im