تارا Reade گزارش فایل های شکایت کیفری علیه جو بایدن ادعا او تجاوز جنسی او در سال 1993

این کارمند سابق که متهم به جو بایدن از تجاوز جنسی در یک حادثه او می گوید گرفت در سال 1993 است که در حال حاضر پرونده شکایت کیفری یک گزارش جدید ادعا می کند.

کسب و کار خودی گزارش شده که تارا Reade ثبت رسمی شکایت کیفری با پلیس در واشنگتن این ادعا که بایدن پس از آن ایالات متحده سناتور, ضرب و شتم او را در یک حادثه از 17 سال پیش. به گزارش اشاره Reade ادعا کرد که بایدن حمله و او را در راهرو مجلس سنا قرار دادن دست خود را در دامن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را. Reade مشغول به کار به عنوان یک کارمند در دفتر خود در آن زمان است.

Reade به او گفته بود داستان ماه گذشته در یک پادکست این ادعا که بایدن مجبور خود را در او. به عنوان Inquisitr گزارش Reade ادعا کرده در سال گذشته که بایدن نامناسب او را لمس کرد و بدون رضایت او است که او گفت: چپ او احساس ناراحت کننده است.

“او با استفاده از قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من” Reade گفت: اتحادیه. “من فقط می خواهم نوع از یخ و منتظر او را به جلوگیری از انجام آن است.”

Reade جلو آمد در یک زمان است که زن دیگر متهم بایدن و نه احترام به فضای شخصی خود و یا دادن ناخواسته لمس کردن اما هیچ کدام را متهم کرده بود که او را از تجاوز جنسی. بایدن در نهایت عذرخواهی برای رفتار خود.

در اوایل این ماه در سالن گزارش مشکلات در گزارش Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن اشاره کرد که داستان او شامل برخی از “گیج کننده تاب که می تواند به عنوان تفسیر پرچم قرمز.” اخبار خروجی نیز قادر به رسیدن به کسانی که نزدیک به Reade که او گفت می تواند اثبات این ادعا است. این گزارش به این نتیجه رسید که پرسش های بی پاسخ در مورد آنچه باعث می شود آن را بعید است که عمده رسانه های خبری را پوشش و آن را در هر عمق.

بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری خطاب به اتهام در ماه گذشته با دعوت از خبرنگاران به منظور بررسی او ادعا می کند و مدعی است که این ادعا نادرست است.

“زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعا گفت:” کیت Bedingfield بایدن ارتباطات مدیر. “ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست است.”

این بایدن کمپین منتشر شده بیانیه ای پس از این گزارش پر کردن یک گزارش پلیس و Reade است صحبت علنی در مورد تصمیم او برای گفتن پلیس در مورد او ادعای تجاوز جنسی.

آن است که روشن نیست چه چیزی تبدیل خواهد شد از شکایت کیفری به عنوان گزارش به ذکر است که اساسنامه محدودیت ها برای اتهام تجاوز جنسی به آنجا منتقل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>