ویرایش نقش عمده ای در تلویزیون واقعیت و زنان خانه دار واقعی franchises مستثنی هستند. سابق زنان خانه دار واقعی از اورنج کانتی, ستاره Tamra Judge اخیرا توضیح داد که چگونه ویرایش نقش عمده ای در ساخت و او را به تبه کار در فصل 14. طمرة شد متهم كردن قطار شایعه در مورد co-star کلی داد اما معلوم است که ممکن است مورد بوده است. در طول یک شام با Vicki Gunvalson, Braunwyn Windham-برک شانون Beador و جینا Kirschenheiter قطار شایعه نازل شد و سپس بعد برجسته در طول یک بعدی SUV سوار.

زنان تا به حال همه وعده داده شده به بحث در مورد قطار شایعه دوباره در این قرار است سوار ماشین که تنها ویژه صوتی و هیچ یک از زنان دیده می شد در فیلم است. فقط یک شات از یک SUV رانندگی کردن یک بزرگراه نشان داده شد در حالی که زنان در مورد شایعه. طمرة ادعا می کند که SUV سوار هرگز اتفاق جدید در Instagram و گفت: آن را به طور کامل ساخته شده توسط ویراستاران.

طمرة باز کرد تا به سوالات طرفداران خود در Instagram که در آن یکی از او پرسید که حداقل های مورد علاقه لحظه RHOCدر حال حاضر است که او را نشان می دهد.

“من تا به حال برخی از سایه ویرایش سال گذشته است که نه تنها به من نگاه بد بود اما کاملا ساخته شده #SUVridethatneverhappened,” او نوشت. “من به ندرت در مورد شکایت مخفی شود. من می دانم آنچه من برای امضا. من می توانم خودم را نگاه مانند یک**سوراخ تمام شده توسط خودم. با این حال! با استفاده از subtitles & به هم چسباندن سوالات مصاحبه به عنوان خالی SUV درایوهای دور به من نگاه بد است و نه سرد و نه واقعیت و من نمی ثبت نام برای آن است.”

هنگامی که یک فن پرسید که اگر SUV سوار آورده بود تا در مراسم طمرة اشاره کرد که آن را اما که همچنین در سمت چپ بر روی کف اتاق برش. یک سوم دیدگاه سپس سوال طمرة در مورد بیانیه او در شام که در آن از او خواسته ویکی “شما در حال صحبت کردن در مورد؟” فن پیشنهاد شده بود که فقط یک صدای خارج از قاب و این اتفاق نمی افتد در زمان واقعی از طمرة هرگز دیده می شود در واقع صحبت کردن عبارت در میز شام.

“شما چه فکر می کنید؟” طمرة خواسته با shushing از emoji.

بسیاری از سوالات دیگر پرتاب طمرة راه حول او تزئینات داخلی (persian) شور, خود, خانواده, روابط خود با exes و فعلی و سابق RHOC زنان او هنوز هم در ارتباط با. 52 ساله اعتراف کرد هنوز هم بودن دوستان و صحبت کردن با ویکی Shannon, Gina, Braunwyn هدر Dubrow و مگان پادشاه ادموندز.

طمرة همچنین در پاسخ به یک فن که در مورد آینده بین کلی و شانون و احتمال آشتی. ورزشگاه مالک گفت: تولید آنها را به دوستان می باشد به طوری که طرفداران باید منتظر فصل 15 از RHOC به ببینید که چگونه از آن همه کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im