Tamra Judge نشان می دهد اگر او را دیده بان “RHOC” فصل 15 و توضیح می دهد که چرا او از طرفداران ‘RHOBH’

Tamra Judge منظم بود بیننده از زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی هنگامی که آن را در سال 2006 شروع به پخش خواهد شد اما او در ادامه به تماشای نشان می دهد در حال حاضر است که او را ترک او تمام وقت موقعیت ؟

در حالی که ظاهر می شود در یک پادکست در اوایل این هفته قاضی نشان داد که او می خواهد تنظیم به دیدن او سابق شرکت ستاره از جمله شانون Beador کلی داد امیلی سیمپسون جینا Kirschenheiter و Braunwyn Windam-برک به نظر می رسد در قسمت جدید از فصل 15 که به احتمال زیاد هوا در Bravo مدتی بعد از این سال.

“آه مطمئن, من آن را” قاضی تایید در Kickin’ It با کلی. “من به تماشای آن را قبل از من در آن بود و پس از آن زمانی که من در آن بود و پس از آن چیزی خنده دار است که من در آن من واقعا نمی آن را تماشا کنید. اما در حال حاضر من فکر می کنم آن را برای رفتن به سرگرم کننده به تماشای آن را به عنوان یک بیننده و یک عضو بازیگران.”

با توجه به قضاوت او به احتمال زیاد خواهد شد مبارزه برای تماشای برخی صحنه های این سریال چرا که او می داند که بیش از حد در مورد آنچه که می رود پایین در پشت صحنه. پس از همه, او به نظر می رسد در زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی برای 12 فصل است.

وقتی پرسیده شد که دیگر زنان خانه دار واقعی franchises او لذت می برد قاضی گفت: او دوست دارد به تماشای زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز و گفت: او لذت می برد این واقعیت است که این بازیگران نمی مقابله با حد خرده درام به عنوان دیگر زنان از حق رای دادن. او همچنین گفت که او در می یابد آن جالب است برای دیدن آنچه که آنها در حال پوشیدن و مکان هایی که آنها در حال رفتن در طول فصل جدید.

“یکی از چیزهایی که من در مورد RHOBH است که آنها تا به حال تقریبا همان بازیگران برای مدت زمان طولانی منهای لیزا” قاضی ادامه داد.

تا زمانی که او را ترک در ماه ژوئن سال گذشته Lisa Vanderpump شد یکی از طولانی ترین در حال اجرا اعضای بازیگران از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز با دیگر اینکه Kyle Richards.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده قاضی به نظر می رسد در یک قسمت از Vicki Gunvalson را, پادکست, Whoop آن را با ویکیماه گذشته که در آن او اعتراف کرد به دعا که او نمی خواهد پرسید به او وقت نقش زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی. به عنوان او را به او توضیح داد co-star و در این زمان او می دانست که او نمی تواند روشن کردن پول اما می دانستم آن چیزی که حق برای او به رفتن بود چرا که او اخیرا در برخورد با خبری که شوهر سابق او سیمون بارنی بود مبارزه مرحله سه سرطان گلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>