Tamra Judge معتقد است او را بازگشت به “RHOC” برای فصل آینده پس از گفتگو با اندی کوهن

Tamra Judge گزارش شده است که در مذاکرات به بازگشت به زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی برای فصل آینده.

در طول مصاحبه اخیر قدیمی واقیعت ستاره و مادر چهار نشان داد که پس از بحث و گفتگو با براوو اجرایی اندی کوهن که همچنین میزبان مراسم ویژه برای سری او نسبتا خاصی است که وقتی که می آید به موقعیت خود را در نشان می دهد طرفداران به احتمال زیاد خواهد شد از دیدن دوباره او یک روز.

“[او] آیا با من تماس بگیرید پس از آن و فقط گفت: “شما می دانید چه ؟ آنها می خواهند به مخلوط تا چیز کمی” طمرة گفت: زندگی برای تلفن های موبایلبا توجه به گزارش های به اشتراک گذاشته شده در مارس 14. “[او گفت:], ‘نگاهی به برخی از زمان خاموش و دوباره سال بعد.'”

با توجه به طمرة, او می دانست که آن را منطقی فکر می کنم که او می تواند با حضور در 15 فصل از زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی چرا که او تا به حال بیش از حد در زندگی او و در زمانی که فیلمبرداری شد جریان در اوایل این سال است. به عنوان طرفداران ممکن است بدانید طمرة شده است مراقبت و حمایت از کودکان و نوجوانان خود را پس از یادگیری خود را پدر شوهر سابق او سیمون بارنی بود از درد و رنج مرحله سه سرطان گلو.

“من نمی توانستم تصور کنید که مهمانی و نوشیدن و رفتن” او توضیح داد.

قبل از اینکه او تماس از تولید کنندگان ارائه او یک موقعیت پاره وقت در 15 فصل طمرة گفت: این ایده که دور از بچه ها او را به بخشی با شرکت ستاره نبود نشسته و با او. بنابراین پس از یادگیری آنها نمی خواست به او میتوان در یک زمان و موقعیت است که او می خواهم پس از فصل 3 او می دانست که او نمی خواست برای شرکت در همه.

همانطور که برای آینده اش با سری طمرة گفت که در حالی که او مطمئن نیست که آیا هنوز او را در واقع در سال آینده, او گفت که او باز به ایده. که گفت: او را به خانه خود بازگشت بالقوه.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده طمرة به تازگی باز کرد تا به هالیوود زندگی مورد جدید نشان می دهد او در حال کار بر روی با سابق Real Housewives of Orange County co-star, Vicki Gunvalson که او ادعا خواهد شد در حال حرکت رو به جلو “خیلی زود است.”

“اگر شما یک دست کشیدن بر روی درب خود را و آن را به من و ویکی… این واقعا سرگرم کننده نشان می دهد و من فکر می کنم آن را یک مفهوم بزرگ و به راحتی می توانید franchised برگزار می گردد برای دیگر زنان خانه دار در شهرهای مختلف” طمرة توضیح داد.

طمرة نیست فاش کردن هر گونه اطلاعات در مورد که در آن جدید نشان می دهد که او شروع فیلمبرداری در ماه فوریه به طور بالقوه می تواند هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>