Tammy Hembrow Sizzles در منحنی-بغل کردن و یا شطرنجی Jumpsuit و طولانی بافت مو بور

Tammy Hembrow نشان داد او حس مشتاق از سبک در آخرین سری عکس در Instagram صفحه. مشترک فوری استرالیا در رسانه های اجتماعی احساس را لرزاند قهوهای مایل به زرد شطرنجی jumpsuit که نشان داد او شکل ساعت شنی.

در پی پوشاک ویژه زنان یقه که نشان داد او دکولته بود و cinched در کمر خود را با تطبیق کمربند. او موهای خود را براق تر کم بهم تابیدن و بافتن و به نظر می رسید با تکیه تلفظ کردن زیبایی صورت خود را با “چشم گربه” مدل دهید بوش به علاوه خنثی صدای زیر چشم-سایه. چاق و چله او پوت بود پوشش داده شده با رنگ صورتی و رژلب و تامی نیز sported طولانی به ظاهر رنگین کمانی ناخن.

در تصویر اول Tammy برگزار شد بهم تابیدن و بافتن با یک دست او به عنوان مطرح شده با شرجی شل-جاوید نگاه در چهره خود را. در عکس دوم در این سری او زوج نگاه خود را با یک کیف قهوهای مایل به زرد. بر خلاف تصویر اول این عکس گرفته شده از پشت سر به عنوان Tammy شات سوختن خیره نگاه بیش از شانه خود را در دوربین. او در برخواهد داشت کمک کرد تا تاکید بر مناسب از jumpsuit در لگن و derriere. در نهایت پست سوم اسلاید ارائه شده طرفداران فیلم Tammy, نشان دادن ساز و برگ از زوایای مختلف.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 150000 بار از این نوشتن و بیش از 1000 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران مشترک بسیاری از واکنش های مثبت به عکس.

“شما باید هر راست هم نوشت: همکار Instagram تاثیر گذار, Dolly Castro.

دوم فن به نظر می رسید به تصور خود را در رابطه با Tammy.

“زیبا به دنبال بیش از حد عسل” آنها نوشت. “به یاد داشته باشید من رزرو شام در 7 شما انتخاب کنید تا در 6:30.”

“شما همیشه به دنبال زیبا و دلفریب, Tammy” یک سوم شخص نوشت: قبل از اضافه کردن یک رشته از درخشان قرمز, قلب, شکلک برای نظر خود.

“وجود دارد هرگز یک زمان شما احساس نمی, واقعی, زیبا و دلفریب,” یک چهارم دیدگاه پرسید. Tammy پاسخ داد و گفت: نه واقعا.

چند طرفداران دیگر تصمیم گرفتند به استفاده از مجموعه ای از شکلک برای بیان خود را تحسین Tammy عکس.

در حالی که او اعلام کرد که او احساس زیبا در عنوان این پست Tammy ادعا نمی نیاز به یک مرد برای “nuthin” در عنوان قبلی “ساز و برگ از روز” post on Instagram صفحه. در همراه با عکس, او sported یک جفت skintight بالا waisted شلوار جین آبی. مادر از دو عینک شیک جفت شلوار با بالا محصول سفید با بزرگ رخ-عریان باز کردن در جلو گره خورده با طناب کشی مطابق است.

پست شده است دوست نزدیک به 400 ، 000 بار به عنوان این نوشته و بیش از 1000 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>