Tammy Hembrow سنگ شلوار چرم در Instagram

Tammy Hembrow tantalized او Instagram طرفداران با زیبا, عکس دیروز و مخلوط آن را تا امروز با یک ضربه محکم و ناگهانی خودش را در یک جفت شلوار چرم تنگ. این گیج مشترک دو عکس در این مجموعه و نشان داد خاموش لباس او را از پشت و از جلو.

در اولین عکس, Tammy ایستاده بود و با او به عقب زاویه دار به سمت دوربین. او راست خود را به سمت او لب و پیچیده سوی دیگر او در اطراف او midriff. او لبخند زد flirtatiously با لب های او تقسیم می شود.

مدل گروه شامل یک بلوز آستین بلند, برهنه بالا با فرم اتصالات شلوار. این برجسته v شکل لهجه بر روی کمر با نقره دایره خاتم آورده است که توجه به او ،

Tammy همچنین عینک مو slicked به یک نیمه تا نیمه پایین با مدل موهای دو طرف نان. بقیه از او قفل شد خار پشت او. به علاوه او نرم افزار آرایش تکمیل نگاه خود را به خوبی و آن را شامل رژ لب صورتی تیره مژه shimmery سایه چشم و سرخ شدن. علاوه بر این او تیره و صورتی مانیکور با لهجه سفید بودند ،

بمب مطرح شده در گوشه ای از یک اتاق با دو در شیشه ای کشویی درب. بازتاب خود را داشت کمرنگ قابل مشاهده در شیشه ای و یک اتاق ناهار خوری می تواند دیده می شود به سمت چپ او.

در عکس دوم Tammy ایستاده بود رو به دوربین و flaunted پیراهن او. آن را برجسته متقارن گرافیک یک مار یا اژدها با دندان های نیش. احساس tugged در مو خود را با دست راست و جدا لب های او کمی برای ضربه محکم و ناگهانی. این زاویه نیز نشان داد که شلوار خود را تا به حال همان لهجه نقره میخ همراه خود را در جیب.

به روز رسانی شده است دوست داشت بیش از 220,900 بار تا کنون با مقدار زیادی از لباس را تحسین گرفتن به بخش نظرات برای ارسال عشق خود را.

“عاشق این مدل مو” بوده یک پیرو.

“به دنبال خوب girllll,” raved دوم فن.

“من آرزو می کنم من می توانم به استرالیا, فقط برای دیدار با شما دارم شما Tammy,” اعلام کرد یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“چنین baddie” توافق یک حامی با اشاره به عنوان.

عیار اغلب نشان می دهد غنیمت او در راه های خلاق در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و دیگر به روز رسانی در مارس 13 لرزاند و یک جفت شلوار تنگ, شلوار تنگ. آن زمان تامی تصمیم گرفتند به صورتی استرچ و تطبیق بلند سینه بند ورزشی. وجود دارد دو جرقه بزند در این مجموعه و دوم همه چیز در مورد مدل derrière. او ایستاده بود و با بازگشت او رو به دوربین و قوسی پشت او کمی به او تاکید منحنی و مطرح شده در ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>