Tammy Hembrow Flaunts خوش بر و رو خلفی در خاکستری پوش جدید برای تمرین بدنسازی تصویری

Tammy Hembrow در زمان به Instagram روز چهارشنبه به اشتراک گذاری جدید فیلم تمرین برای طرفداران که دنبال Instagram صفحه برای برنامه تناسب اندام.

تاب یک جفت خاکستری و مطابق با محصول بالا Tammy خود را آغاز تمرین بدنسازی در کابل و ماشین آلات. در اولین کلیپ از سری سه قسمتی در او شده از طریق مجموعه ای از glute رشوه. برای این تمرین او متصل به کابل وزن به مچ پا و سپس چرخش پای خود را به عقب. پس از او خود را کاهش داده پای او انجام چهار تکرار اضافی در همان سمت.

بعدی استرالیا social media star نقل مکان کرد به مجموعه ای از squats. برای این ورزش او را به عهده گرفت گسترده ای پا موضع برگزار شد و کابل دستگاه افقی رسیدگی به زیر چانه اش. سپس او خم به پایین چمباتمه زدن که کاهش وزن است. این قضیه زمانی رخ داد که او صاف و بازگشت به حالت نشسته.

در آخرین فیلم از سری Tammy نقل مکان کرد و بیش به دستگاه اسمیت برای مجموعه ای از سومو deadlifts. او رو به یک افراطی گسترده ای پا موضع برای این یکی به عنوان او با استفاده از یک ببالا grip برای نگه داشتن دستگاه میکرو. نگه داشتن او نیم تنه راست او خم زانو و کاهش وزن است.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 4000 لایک همانطور که از نوشتن این مقاله است. در بخش نظرات برخی از طرفداران به نظر می رسید حسادت از این واقعیت است که من قادر به کار کردن در یک باشگاه ورزشی.

“باشگاه من نیست باز هم” یک نفر نوشت: قبل از اینکه آنها اضافه گریه emoji به نظر خود. بعد از آنها خواسته تمی که آیا یکی از خانه اش غنیمت برنامه در دسترس است.

در زیرنویس Tammy به اشتراک گذاشته شده است که این اولین بار او را در ورزشگاه پس از یک غیبت طولانی. اما در بخش نظرات یکی از فن انتقاد از او برای ورزش بدون ماسک.

“واقعا نیاز به پوشیدن یک ماسک به خصوص با یک پلت فرم شبیه به این:” آنها نوشت. “بسیار مهم در مورد مراقبت از دیگران کار کردن. من پوشیدن ماسک در طول تمرینات است. این سخت است اما من در مورد مراقبت از دیگران زمانی که من انجام دهد.”

یکی دیگر از مجموعه نظر خود را ابراز تحسین Tammy فقط با شکلک در حالی که دیگران به اشتراک گذاشته و هیجان خود را در مورد تلاش تمرین.

در حالی که او در او متمرکز پایین تر بدن در این فیلم Tammy هدف او میانی در یک ویدیو آپلود او به Instagram یک زن و شوهر از سال پیش. در این ویدئو او sported صورتی سینه بند ورزشی و تطبیق بالا waisted شلوار استرچ به صورت یک مدار که شامل سمت لگن را افزایش می دهد دوچرخه بحران و دو پا شیپور خاموشی.

که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 20 ، 000 بار پس از آن آپلود شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>