Tammy Hembrow با تمرکز بر آموزش های پایین تر بدن در آخرین تمرین, ویدیو در Instagram صفحه.

لباس پوشیدن و در لباس قرمز ابلق سینه بند ورزشی و تطبیق ساق پوش, استرالیا, بمب, شروع تمرین با مجموعه ای از دمبل deadlifts. برای این تمرین او خم به جلو در مفصل ران کاهش وزن به عنوان او تا قبل از بالا بردن بدن خود را به بالا و دوباره. Tammy آیا ورزش با نقره ای-خاکستری مقاومت باند بالای زانو و آن باقی مانده است وجود دارد برای تمامیت مدار است. در این کلیپ او همچنین زدم مجموعه ای از مراحل است که او بدون وزنه و در ادامه به کلیپ بعدی.

وزن کشش ران آمد بعدی. برای این ورزش Tammy او قرار لگن تحت یک هالتر و سپس او را برداشته لگن به سمت بالا. پس از آن او گسترش زانو و کشش و مقاومت گروه به عنوان او قبل از او خود را کاهش داده لگن.

با توجه به عنوان Tammy قرمز تمرین گروه است که از او athleisure سایش نام تجاری Saski مجموعه است. در حالی که او نمی به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات اضافی در مورد این موارد یک نگاه با نام تجاری وب سایت نشان می دهد که سینه بند ورزشی قیمت برای $40. Saski بالا waisted شلوار استرچ همه فروش برای $60.

در زیرنویس Tammy نیز به اشتراک گذاشته است که او می خواهم به یک هفته پر مشغله با سختی هر زمان به خودش پس از این تمرین راهی بود برای او به استرس. او را تشویق طرفداران او نیز زمانی را برای مراقبت از خود و خواسته آنها در مورد انگیزه های خود برای ورزش.

همانطور که از نوشتن این ویدئو شده است دوست نزدیک به 145,000 بار و تقریبا 650 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در نظر طرفداران باران Tammy با درخشان ستایش است.

برخی از نظر توصیف او به عنوان تناسب اندام خود را الهام بخش است.

“عشق را که او را از نشان دادن بدن خود را فقط برای شهرت و محبوبیت” یکی از تحسین کنندگان نوشت. “او نشان می دهد که می تواند از سخت کوشی و عزم و است که چرا من او را دوست دارم.”

Tammy همه-قرمز لباس Saski مجموعه لباس نیز برخی از توجه است.

“این لباس همه چیز است!” یکی دیگر از دیدگاه اضافه شده است. “هر کس می خواهد به نگاه خوب در حالی که کار کردن به خصوص قبل از میلاد از اعتماد به نفس و انگیزه. من به فروش می رسد در حال حاضر باید نگاه به @saskicollection.”

دیگران در پاسخ به Tammy را عنوان و به اشتراک گذاشته شده خود را انگیزه برای کار کردن.

“آموزش باعث می شود من صادقانه احساس بهتر و شاد” یک سوم دیدگاه اضافه شده است. “من شروع کردم تناسب اندام, سفر چند سال پیش با تشکر از شما. برای همیشه سپاسگزار!”

“کار کردن را تسکین می دهد استرس و احساس می کنم مثل من غیر قابل توقف در زمان! Hehe” یک چهارم اظهار داشت: دیدگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im