Tammy Hembrow Flaunts رخ در پوست تنگ Tube بالا

Instagram مدل Tammy Hembrow در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه 21 ژوئیه به پست دو آینه های جدید عکس های سلفی که در آن او نشان داد یک زیبا از رخ.

مدل حیرت زده در یک لوله سفید بالا است که به تناسب فوقانی بدن مانند دستکش و جلب چشم خود را به او را در قفسه سینه. پیراهن نابود و لگدمال شده در شروع Tammy را در ناحیه میانی نشان دادن یک نوار از صدای زیر شکم. Tammy زوج بالا با نور-شستن شلوار جین که, ویژه, ریپ بالا و پایین هر دو پا و یک کمی شل مناسب است. تناسب اندام, مربی, تکمیل ساز و برگ با یک ژاکت که او کشیده کردن یک شانه برای عکس ها.

برای کفش تامی انتخاب یک جفت کفش. او مدتها با گیسوان رها شدند سست و ریختن پایین پشت و شانه ها را از قسمت پایین وسط سر. او accessorized با یک کیسه کوچک تحت پوشش در چند رنگ و طرح و یک جفت از عینک آفتابی صورتی و نقره ای آویز گردنبند. او همچنین خود را برگزار کلید در دست در حالی که خوراکی عکس با دیگر.

هر دو عکس گرفته شده در فضای داخل ساختمان در مقابل یک آینه بزرگ احاطه شده توسط یک سفید مزین طراحی. در پس زمینه از جرقه بزند بینندگان می توانید ببینید یک سقف سفید صندلی و ویندوز به دنبال بیش از یک منطقه از درختان.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی Tammy ایستاده بود و با یکی هیپ کمی لبه به سمت او به عنوان نگاه تلفن خود را به گرفتن عکس. او نگه داشته و صورت او ویژگی های خنثی برای این عکس. در دومین اسلاید تامی رو از شر کلید در دست او و سر او را بیشتر به سمت دوربین به عنوان او در زمان عکس.

در عنوان پست تامی به او گفت که پیروان او کمی Taurus نگرش و به دنبال آن یک قلب دو قلب قرمز و دو ابر شکلک. او اضافه کرد که او بالا و شلوار جین از فروشگاه پوشاک شلوار جین مناسب.

مدل استرالیایی به دست آورده بیش از 100,000 لایک در عکس های سلفی و نزدیک به 400 نظرات از طرفداران عاشقانه که ابراز چقدر آنها او را دوست داشت و او را ساز و برگ. پیروان دیگر به سادگی با توسل به ارسال رشته از emoji که در بازه زمانی از دل آتش و قلب-چشم صورتک.

“یک لفظ فرشته من می توانم آن را” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

“بی عیب و نقص زندگی واقعی ملکه” یکی دیگر پیرو نوشت.

“خوب اما چرا شما نگاه فوق العاده خوب به تازگی ؟ من فکر می کنم آن است که مدل موهای. آن را درجه یک اما hotttt! آن را دوست دارم” یک فن chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>