Tamera Mowry-Housely را ‘واقعی’ شرکت میزبان گزارش “به طور کامل درک” او تصمیم به ترک نشان می دهد

Tamera Mowry-Housely خروج از واقعی گزارش نمی گذارد روابط او شکل گرفته با زنان او با نزدیک به یک دهه است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Tamera اعلام کرد از طریق Instagram که او نمی تواند بازگشت به روز نشان می دهد بحث در جدیدترین فصل است. او تصمیم به ترک نشان دادن برگ و طی آن میزبان اصلی – لونی عشق آدرین هاوتون و common – به عنوان نشان می دهد در حال حاضر ستاره پس از آماندا Seales اعلام خروج چند هفته قبل.

با توجه به هالیوود زندگیاو سابق شرکت کارگران نیست ناراحت با او تصمیم به ترک واقعی. اگر چه آنها به اشتراک گذاشته ام یک مرحله برای هفت سال آنها هیجان زده برای دیدن آنچه که او می کند بعد حالا که او به دنبال فرصت های شغلی بیشتری.

واقعی شرکت میزبان هستند واقعا خوشحال برای Tamera و به طور کامل پشتیبانی او” خودی گفت. “همه آنها بزرگ شده اند تا در طول سال و آنها به طور کامل درک او تصمیم گیری و احترام به آن است.”

PASADENA, CA - APRIL 29: (L-R) Adrienne Bailon, Tamera Mowry, Loni Love and Jeannie Mai, winners of Outstanding Entertainment Talk Show Host for 'The Real', accept award onstage during the 45th annual Daytime Emmy Awards at Pasadena Civic Auditorium on April 29, 2018 in Pasadena, California.
  Kevork Djansezian / گتی ایماژ

پس از اکران در سال 2013 میزبان واقعی به اشتراک گذاشته اند که چگونه نزدیک آنها به یکدیگر است. آنها اغلب دیده شده است و در رویدادهای مهم هم از جمله Houghton عروسی به شوهرش اسرائیل در نوامبر 2016. با توجه به مردم, Tamera, لونی و جینی میان منحصر به فرد 70 مهمانان زن و شوهر دعوت به تبادل nuptials خود را در پاریس. اگر چه Tamera است و دیگر به غیر از خود کار روز باقی مانده میزبان را به طور کامل متعهد به فصل دیگر.

“چهار نفر از آنها احساس مانند آنها تا به حال یک پیوند و درست است دوستان مادام العمر بدون توجه به آنچه” منبع ادامه داد. “بحث آنها در همه زمان ها وجود دارد و چیزی جز عشق وجود دارد. در نظر آنها یک خانواده دیگر و اوراق قرضه خود را روشن و خاموش دوربین واقعی است.”

در اوایل این هفته گزارش شد که Tamera را به میزبان خود حیرت زده شد با انصراف از برنامه های تلویزیونی. لونی گفته بود تنها کسی که می دانست او با توجه به خروج از برنامه قبل از او اطلاع طرفداران او. در پست Tamera گفت که او “قصد” از به اشتراک گذاشتن اخبار در طول زمان او انجام داد. روز دوشنبه دیرین او را دوست, Naya Rivera بدن داشت در دریاچه Piru ساخته شده است که او اعلام حتی سخت تر است. در حالی که اخبار گفته تکان دهنده سال آنها با هم صرف کرده اند گزارش خود را افزایش پیوند و آنها هرگز احساس منفی نسبت به Tamera.

در پست Tamera گفت که او ساخته شده او را انتخاب به ترک پس از تحقق او می خواست به صرف زمان بیشتری را با خانواده و کار در حرفه بازیگری خود را. او در حال حاضر زندگی در نپا تمام وقت با شوهرش آدم و فرزندان خود را – Aden, 7 و Ariah, 5. قبل از واقعی, Tamera ترین شناخته شده برای بازیگران در کنار خواهر دوقلوی او Tia در خواهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>