بیننده با تامارا د Lempicka را پرتره د Majorie کشتی. همین EMMERT/خبرگزاری گتی ایماژ

قرن 20th, لهستانی, نقاش, تامارا د Lempicka تضمین شده است اما به دنیای هنر بعدی ثابت. او زندگی و زیبایی آماده به سرفصل طول سال 2020 و به احتمال زیاد فراتر از آن.

برای شروع موسیقی در مورد زندگی خود را–به عنوان به سادگی Lempicka–خود را اولین برادوی در طول 2020-2021 فصل است. نشان می دهد دریافت wild تحسین در طی اکران خود را در سال 2018 ویلیامزتاون تئاتر, جشنواره, با یک بررسی در نیویورک تایمز آن را “بیدار رجعت” یادآور Les Miserables و اویتا.

همچنین نگاه کنید به: تماس با ورق—حفاظت توسط عکاسان—در حال تبدیل شدن به جمع اقلام

نشان می دهد طول می کشد تا آن موضوع از پربار ترین بخش از Lempicka هنری حرفه ای در طول اقامت او در بین دو جنگ جهانی پاریس. Lempicka و شوهرش فرار از روسیه پس از آن انقلاب کمونیستی و او با استفاده از لطف و جوانه زدن استعدادها به عنوان یک در خواست portraitist به حک کردن یک فضا برای آنها در پاریس بالا در جامعه است. تامارا را شکوفا عاشقانه با الهه شعر و موسیقی, Rafaela فانو نیروهای او جهان را به برخورد و هنرمند باید تصمیم بگیرید که کدام بخش از زندگی او می تواند نگه دارید و یا که او باید کنار.

با برادوی در آینده خود را Lempicka را West Coast اجرا در لا جللا تاتر در سن دیگو. تونی-برنده راشل Chavkin به کارگردانی ویلیامزتاون تکرار و ادامه خواهد داد به راس Lempicka در لا جللا و در برادوی است.

در ضمن خانه حراج کریستی معتقد است که یکی از Lempicka نقاشی است اما برخی برای شکستن رکورد در خود امپرسیونیسم و مدرن هنر شب فروش در 5 فوریه در لندن است.

تامارا د Lempicka, لا Tunique رز, 1898 – 1980. رنگ روغن روی بوم. ساتبی

Lempicka نفسانی پرتره از Marjorie کشتی از سال 1932 شامل همه چیز است که جمع ظاهرا به دنبال در کار او–یک مناقصه زن, پرتره امضای او هنر دکو زرق و برق کریستالی اشکال و برخورد بین آلی و مکانیک که کاملی از او industrializing عصر.

کریستی تخمین می زند Marjorie کشتی را واکشی بیش از $15 میلیون به آسانی ضرب و شتم برآورد آثار امثال پیکاسو پیسارو, رودین و دیگر نر متعارف آمار و ارقام نیز نشان داده شده در نشان می دهد.

خانه حراج مصمم است که جمع تا کنون بیشتر شیفته او پرتره از زنان است. یکی از این زنان شامل هیچ یک دیگر رافائلا فانو موضوع از زمان گران ترین Lempicka به فروش می رسد در حراج لا Tunique افزایش یافتکه به شکست این هنرمند رکورد در ماه نوامبر سال گذشته هنگامی که آن پیشی گرفته و خود را بالا برآورد 8 میلیون دلار برای $13,362,500.

تامارا د Lempicka در سه پایه. گتی ایماژ

Lempicka خودش توضیح داده رافائلا به عنوان “زن زیبا ترین من تا کنون دیده ام.” پاتریک Bade خود را در سال 2006 رساله در Lempicka مشخص است که هنرمند نقاشی با رافائل به عنوان مدل این طور وابسته به عشق شهوانی, کار حرفه ای او است.”

احساسات و بیوگرافی که منجر تامارا به ایجاد چنین جمع آوری هنر–پس از چند دهه از اشراف در پاریس به مشاهیر مانند مدونا–در حال حاضر قوی تم که می تواند بسیار قدرتمند برای مخاطبان که Lempicka. تم مانند مبارزات در ارتباط با مهاجرت برای بقا و آزادی را دوست دارم بدون قضاوت.

تامارا د Lempicka باید به عنوان شناخته شده به توده ها به عنوان پیکاسو ماتیس یا وارهول. شاید تنها با یک مگا موفق فروش در حراج کریستی و کمی نور درخشان او از برادوی 2020 علائم سال است که او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de