Tallying, اخبار رسانه اخراج Furloughs و تعطیلی ناشی از COVID-19

COVID-19 Media Layoffs

تمام رسانه ها اخراج Furloughs و تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. Pixabay

رسانه های خبری شده است فرار صنعت از سپیده دم عصر دیجیتال است. در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور اقتصادی در سراسر جهان آهسته صنعت بی سابقه ای مواجه حداقل رساندن. تلخ مالی واقعیت جاری مصیبت است کارفرمایان مجبور به اخراج furloughs و آشکار تعطیلی.

بیش از 20.5 میلیون دلار آمریکا شغل از دست داده بودند در ماه آوریل و همانطور که از جمعه گذشته نرخ بیکاری افزایش یافت به 14.7 درصد است. در اوایل ماه مه 3.2 میلیون آمریکایی در زمینه بیمه بیکاری هل دادن تعداد ادعا می کند پس از همه گیر را ابتدا به بیش از 33 میلیون نفر است. هفته گذشته بویژه وحشیانه کشش و رسانه با بیش از 335 مشاغل حذف و 120-به علاوه بیشتر furloughed. شرکت های مانند Condé Nast کوارتز و معاون شده اند از بین بردن خود را با اتاق های خبر اخراج furloughs و کاهش پرداخت از ماه آوریل که منجر به مسلما مهم ترین خروج اجباری از رسانه های اشتغال در حافظه اخیر است.

فدرال سیستم در محل برای دستیار بیکاری شده اند overtaxed با هجوم جدید ادعا می کند که منجر به مشکلات جدی برای کار روزمره کاربران رسانه در تلاش برای تهیه مزایای.

همچنین نگاه کنید به: چگونه از ورود HBO حداکثر تاثیر می گذارد موجود HBO مشتریان و فراتر از آن

“برای من, آن را کاملا خسته کننده پس از آغاز ماه مه” Yesudian کروز گفت: ناظر. کروز پاره وقت کارمند برای مونتگمری جامعه رسانه ای در راکویل مریلند که بسته شده است از اوایل ماه مارس. “این بخش از بیکاری به من مدیون سه هفته ارزش مزایای… من در نهایت از طریق خط تلفن به یک هرزه و او اظهار داشت: مشکل جدید در Beacon سیستم. زمانی که آنها ساخته شده سوئیچ از سیستم قدیمی به جدید شده است وجود دارد یک کد مسئله است که مسدود شده و مردم از مزایای.”

این وضعیت تبدیل شده است به طوری pressingly وخیم است که Ejc یک اتحادیه برای محافظت از کاربران رسانه هل دادن اعضا و دیگران به درخواست کنگره برای محرک aide. برای درک کامل تاثیر COVID-19 شیوع در رسانه های, در اینجا عمده نیروی کار کاهش است که منجر شده تا کنون.

رسانه های دیجیتال

 • معاون کاهش حقوق و دستمزد برای کارکنان بالا درآمد بیش از 100.000 دلار در هر سال و متوقف مزایای بازنشستگی-تطبیق. علاوه بر این برخی از مدیران ارشد شده اند furloughed و ضربه با 20 به 25 درصد پرداخت کاهش می دهد. مدیر عامل نانسی Dubuc گرفته است 50 درصد کاهش پرداخت. بیش از 155 نفر از کارکنان هر دو داخلی و خارج از کشور هستند بنا به گزارش مجموعه به توان گذاشته است.
 • Vox Media است furloughed بیش از 100 نفر از کارکنان به مدت سه ماه. یکی از اتاق های خبر, پیشتر آتلانتارا بس انتشارات برای همان مدت پس از سردبیر آن بود furloughed.
 • BuzzFeed کاهش می یابد کارمند پرداخت خود را تعطیل, صبح امروز, اخبار, نشان می دهد AM DM پس از توییتر لغو بودجه و furloughed یک تعداد انگشت شماری از کارکنان با توجه به افسرده فروش.
 • تپه گزارش شده است که اجرای کاهش دستمزد برای همه کارکنان. این شامل یک 1 درصد کاهش برای کسانی که درآمد کمتر از $55,000 در هر سال و کاهش تا 10 درصد برای مدیریت و نقش های ارشد.
 • پنیر چدار تا به طور دائم خود را تعطیل لس آنجلس استودیو در میان شرکت گسترده اخراج.
 • شلوغی دیجیتال گروه دارای گذاشته شدن شش درصد از کارکنان (در حدود دو دوجین کارکنان) در حالی که کسانی که هنوز با این شرکت درآمد بیش از 70.000 دلار در هر سال را یک لایه برش پرداخت.
 • G/O رسانه ها گذاشته است خاموش 14, کارکنان, و یا فقط کمتر از 5 درصد از نیروی کار شرکت.
 • TheSkimm است تخمگذار کردن حدود 20 درصد از کارکنان خود را, و یا در مورد 26 کارکنان.

مجله

 • ظرفیت رسانه ها است برش تا 30 درصد از خبرنگار هالیوود‘s newsroom و توقف آن در مجله هفتگی تولید. اخراج نیز بنا به گزارش های مداوم برای بیلبورد.
 • مردیتناشر عمومی-مجله سرگرمی هفتگی قطع پرداخت حدود 60 درصد از کارکنان تا سپتامبر. 4 با توجه به فازها و کاهش درآمد حاصل از تبلیغات. حدود 2000 کارمند را دریافت خواهد کرد به طور موقت 15 درصد کاهش حقوق و دستمزد در حالی که یکی دیگر از 750 کارکنان از جمله مردیت بالا-حقوق و مزایای مدیران را کاهش دستمزد اعم از 20 درصد به 40 درصد است.
 • زمان را به حالت تعلیق در چاپ نسخه در تعدادی از شهرستانها عمده.
 • Conde Nast است تخمگذار کردن حدود 100 نفر در ایالات متحده در ضمن مشابه تعداد کارکنان خواهد شد و به طور موقت furloughed در حالی که تعداد کمتری خواهد در حال حاضر کار بر روی کاهش ساعات کار. کاهش پرداخت در طول این شرکت نیز در حال انجام است.
 • ثروت است گذاشته حدود 10 درصد از کارکنان یا 35 کارکنان در سطح جهانی و در حالی که مدیران گرفته اند 30 درصد کاهش پرداخت.
 • Maven رسانه برندهایکه وارد شده به یک توافق دراز مدت با مارک های معتبر گروه به مجوز و راه اندازی Sports Illustrated رسانه های کسب و کار در ژوئن 19, کاهش 6 درصد از خروجی سرمقاله کارکنان در تلاش برای کاهش هزینه ها.

روزنامه

 • گانت برقرار furloughs و دیگر هزینه کاهش اقدامات در پاسخ به افت شدید درآمد حاصل از تبلیغات متصل به COVID-19 شیوع. این شامل برنامه ریزی پرداخت نشده هفته بر اساس چرخش برای کارکنان کسب درآمد بیشتر از مبلغ 38000 دلار در هر سال است. مدیران گرفته اند 25 درصد کاهش پرداخت و مدیر عامل شرکت پل Bascobert است محروم مانده حقوق و دستمزد خود را.
 • کالیفرنیا زمانپدر و مادر شرکت به لا زماناست توقیف سه روزنامه جامعه و گذاشته 14 کارکنان.
 • لس آنجلس تایمز است furloughed 40 نفر از کارکنان و معرفی کاهش پرداخت برای ارشد مدیریت برای کاهش ضرر و زیان به این بیماری همه گیر کوروناویروس.
 • نیویورک پست نیز furloughed تا 20 درصد از newsroom برای طول های مختلف از زمان.
 • نیواورلئان’ محبوب trifecta تشکیل شده از بار-Picayune Nola.com, و این مدافع را به طور موقت به furloughed حدود 10 درصد از کارکنان خود را, و یا در حدود 40 کارمند دارد. تمام حقوق و مزایای کارکنان و تمام وقت ساعتی کارکنان نیز کاهش می یابد به کار چهار روز در هفته و در نتیجه بیست درصد پرداخت را کاهش دهد.
 • Tribune Publishingکه نظارت شیکاگو تریبیون, New York Daily News, The Baltimore Sun and The Virginian خلبان نورد است دائمی پرداخت کاهش و furloughs. کسانی که درآمد $67,000 سالانه و یا بیشتر را ببینید حقوق برش از 2 تا 10 درصد در مقیاس کشویی. مدیران نیز مصرف می شود کاهش پرداخت. غیر اتحادیه کارکنان درآمد بین $40 ، 000 و $67,000 در هر سال نياز به سه هفته از furloughs بیش از سه ماه آینده.
 • The San Francisco Examiner و SF هفتگی کاهش می یابد ساعت و پرداخت هزینه برای کارکنان.
 • در اخبار صبح دالاس برقرار کاهش پرداخت. این شامل 3 درصد پایه حقوق و دستمزد کاهش برای کسانی که درآمد $45,00 یا کمتر و 8 درصد پایه حقوق و دستمزد کاهش برای کسانی که درآمد $45,001 یا بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>