جهش: چرا 2020 جهش روز شلوغ با عروسی

آنچه که شما برنامه ریزی برای این سال کبیسه روز ؟ فیونا گودال/گتی ایماژ

سال کبیسه می آید اما هر چهار سال یک بار. و جهش روز, فوریه 29, است و نه یک روز تعطیل ملی در هر نقطه. اما آن را متوقف نمی کند به ویژه بعد از اینکه بسیار پرطرفدار تاریخ برای ازدواج زوج های به مجموعه, مراسم ازدواج خود را در. حتی بهتر است در این سال کبیسه روز می افتد در روز شنبه (زمان گذشته آن کاهش یافت و در یک شنبه) فراهم می کند که فقط یک دلیل بیشتر برای کامل جشن.

یک کلیسای کوچک در لاس وگاس به عنوان مثال بیش از 70 مراسم ازدواج و تجدید عهد مراسم برنامه ریزی شده برای روز شنبه به تنهایی. “ما می خواستیم به انجام کاری واقعا حماسی برای جهش به ویژه پس از آن می افتد در روز شنبه” Donne Kerestic مدیر عامل شرکت نمازخانه در سوال نمازخانه گل گفت: در آزادی مطبوعات این هفته اعلام چتربازی مسابقه به نام “جهش در شب عروسی مسابقه” در روح این روز خاص.

همچنین نگاه کنید به: آزمایشگاه رشد الماس: این جرقه اما پیچیده جبهه جدید از جواهرات لوکس

در عروسی آنلاین رجیستری زولا سفارش شده است رفتن را از طریق سقف از زوج هایی که قصد کراوات گره در فوریه 29.

“زوج عاشق هر تاریخ که شامل یک الگوی خاص و یا اهمیت” جنیفر Spector, زولا مدیر نام تجاری گفت: ناظر. “انتخاب یک تاریخ را با یک الگوی خاص و یا تعطیلات به معنی شریک زندگی خود را به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای برای سالگرد خود را فراموش نکنید.”

“در این سال, مارس است به خصوص محبوب ماه به ازدواج به دلیل آن را پر از تاریخ های خاص مانند 02/02/20 و 02/22/20,” Spector اضافه شده است. “روز ولنتاین نیز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در عروسی تاریخ به ویژه به دلیل آن کاهش یافت و در روز جمعه در این سال است.”

زولا دیده است یک افزایش در تقاضا برای زمستان-دکوراسیون مضمون مانند پر جواهر-صدای زیر لباس ساقدوش عروس لباس و نورپردازی رمانتیک از زوج های که تا به حال روز بزرگ خود را در ماه فوریه Spector گفت.

منشا جهش بعد قدمت آن به حدود 2000 سال پیش زمانی که روم باستان رهبر ژولیوس سزار معرفی آن به تقویم به تعادل کوچک اختلاف بین 365 روز تقویم شمسی و زمین واقعی مدار زمان در اطراف خورشید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>