کرم پای, هاردکور Skaines نشان می دهد رخ در خیره کننده Instagram Update

در جولای 26, کرم پای, هاردکور Skaines مشترک خود Instagram update که tantalized او 537,000 طرفداران. در آخرین پست این مدل استرالیایی به نمایش زیبایی او و به او پیروان یک نگاه اجمالی از او انگیز رخ.

کرم پای, هاردکور لباس شامل یک سبز محصول بالا با پف آستین بلند. آن را برجسته یقه غوطه که در معرض مقدار سخاوتمندانه از او و سفت. از آنچه قابل مشاهده بود تاثیر گذار رفت braless اما روشنایی در عکس پنهان, نوک پستان او از دیده می شود. تنگ مناسب پوشاک در برابر فشار قفسه سینه خود را کمک به او با تکیه تلفظ کردن رخ.

این منطقه در زیر مجسمه نیم تنه آراسته بود با کوچک دکمه ساخته شده است که از بالا شبیه یک کرست. کوچک لباس او رسیده کمر باریک نمایش یک اشاره از او محکم بسته شود.

او تیمی بالایی با لباس سیاه و سفید, دامن کوتاه, ظاهر ساخته شده از چرم. بالا waisted کف افتخار بدن-بغل کردن مناسب است که برجسته او بلند و باریک تنه. او خود را تکمیل گروه با یک جفت از ران بالا چکمه. کفش همسان دامن او و احتمالا تا به حال با پاشنه تیز پا.

در این نام تجاری جدید, تصویر, کرم پای, هاردکور شد عکس, خارج از منزل, خارج از یک ساختمان است. او ایستاده بود با پاهای او را از هم جدا و مطرح جلو و مرکز. این کودک قرار داده و پای چپ خود را رو به جلو و به او مطرح شده و او دست راست را به عینک آفتابی بر سر او. او کج شده سر خود را به سمت و نگاه مستقیم به دوربین نگاه شدید بر روی صورت خود.

کرم پای, هاردکور عینک مو بور او را در یک مرکز و مدل دهید در پایین مستی. او sported یک زن و شوهر از لوازم جانبی از جمله ضخامت های زنجیره ای طلا گردنبند با یک قفل آویز, انگشتر و گوشواره گل میخ. او همچنین تا به حال عینک های آفتابی که او قرار داده شده بر روی سر خود را.

در عنوان, کرم پای, هاردکور نشان داد که خود لباس بود از یک نام تجاری به نام سلام مولی. او برچسب زده شده با نام تجاری در هر دو عنوان و عکس. او همچنین با بیان احساسات خود در مورد او را بالا داد و یک کد تخفیف.

طبق معمول آخرین به روز رسانی ثابت به محبوب با او مشتاق تحسین است. در کمتر از یک روز این پست را به دست آورد بيش از 6500 دوست دارد و بیش از 110 نظرات. Instagram کاربران در بخش نظرات به بیحوصلگی حرف زدن در مورد او زیبا ویژگی های صورت و بدن, دوش گرفتن خود را با تعارف و از emoji.

“زرق و برق دار به عنوان همیشه. در هر راه ممکن” بوده تحسین.

“شما نگاه بسیار زیبا در رنگ. من موافقت می کنم, آن را واقعا به نظر می رسد خیره کننده” یکی دیگر از فن اظهار نظر.

“کسانی که چکمه بمب! شما نگاه کنید تا در آن لباس” یک سوم پیرو نوشت.

“سبز به نظر می رسد شگفت انگیز بر روی شما ، شما در حال پر شور!” چهارمین رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر