کرم پای, هاردکور Skaines Flaunts برش و تر و تمیز کمر در نور آبی بیکینی

استرالیا Instagram تاثیر گذار کرم پای, هاردکور Skaines در زمان به Instagram روز جمعه به نمایش گذاشتن دلخواهی هیکل در یک چاپلوس لباس شنای زنانه دوتکه.

در به اشتراک گذاشته شده عکس های دختر زیبایی را لرزاند نور آبی دو تکه لباس شنا. کت و شلوار هولتر سبک بالا برجسته ضخامت تسمه و یک “V” برش یقه که تاکید کرم پای, هاردکور را رخ. این دادخواستها بودند بالا-برش با ضخامت گروه سیاه و سفید در دور کمر و مثلث از پارچه که در معرض یک نوار زیادی از لگن و ناحیه لگن. طراحی و کمک به تشدید کرم پای, هاردکور را بمب, hip-به-دور کمر نسبت.

کرم پای, هاردکور لوازم نگاه او با ضخامت طلا گردنبند زنجیره ای با قفل آویز. او عینک مو بور او را به سمت چپ یک زن و شوهر از پیچک سست که قاب چهره او. با او نشسته پاها در یک جدول در عکس و مطرح با سر کج رو به پایین.

اگر چه بسیاری از چهره او پنهان شد او به نظر می رسید به ورزش تیره سایه چشم قهوه ای و تیره ریمل مژه و ابرو. او قرار داده شده یک دست پشت سر او نگه داشته اما دیگر برداشته. او ناخن و ناخن پا شد با رنگ سفید لهستانی.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 6000 بار به عنوان این نوشته. در بیش از 100 نظرات چند طرفداران ستایش, کرم پای, هاردکور شکل. برخی از طرفداران به نظر می رسید به می خواهید به یک شکل مانند او.

“بدن خود را الهام بخش” یکی از طرفداران نوشت: قبل از اضافه کردن یک سری از قلب و چشم از emoji به نظر خود.

دیگران فقط به اشتراک گذاشته کلی تعارف.

“وای بسیار زیبا و, زیبا و دلفریب,” یک نفر دیگر اضافه شده است.

“زیباترین بانوی سکسی با abs, پاهای, سر پا, انگشتان پا n 2 جفت….چشم” فرد دیگری نوشت. “مرسی.”

“به دنبال بسیار زیبا ملکه” سوم شخص بوده.

دیگران به نظر می رسید به او را دوست دارم دو قطعه لباس شنا.

“نیاز به این بیکینی در زندگی من” یک چهارم Instagram کاربر اظهار نظر. در عنوان, کرم پای, هاردکور نوشت که کت و شلوار بود از مد بریتانیایی خرده فروش Oh پولی است.

و در حالی که برخی از نظر پر شده پیام های خود را برای کرم پای, هاردکور با کلمات است که در تأیید او جذابیت دیگر Instagram کاربران با استفاده از emoji برای بیان خود را تحسین.

در حالی که کرم پای, هاردکور تصمیم گرفتند به پوشیدن لباس شنا در این عکس در مطلب قبلی دو عکس ها او sported یک منحنی-بغل کردن لباس خاکستری. لباس های ویژه ruching در دو طرف کرم پای, هاردکور نگهداری چیزهایی که گاه به گاه توسط جفت شدن آن با سیاه, فلیپ فلاپ. او موهای خود را در راه همان است که او در جدید ترین عکس.

“زیبا اما لودگی” او نوشت: در عنوان ، “ارسال همه عشق بزرگ در حال حاضر.”

ارسال شده در دوست داشت بیش از 10 ، 000 بار و تقریبا 150 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>