استرالیا مبهوت کننده Tahlia Skaines اجازه دهید همه آن را حلق آویز کردن در آخرین عکس اینستاگرام خود را در صبح یکشنبه. مدل نشان داد برخی از پوست به عنوان او در عنوان خود را نشان داد که او با بهره گیری از برخی از نوشیدنی ها و مواد غذایی.

در ضربه محکم و ناگهانی خیره کننده، Tahlia نگاه سیگار کشیدن داغ به عنوان او برای بالا کرست سفید تصمیم گرفتند. پیراهن برجسته تسمه های نازک است که به رخ کشیدن بازوها و شانه های عضلانی خود را, و همچنین یک خط گردن غوطه ور است که در معرض کلافگی کافی خود را.

لباس لاک تا جلو و مناسب snugly در اطراف midsection خود را. او بالا را با یک جفت شلوار جین سبک رنگ که به باسن انحنای خود چسبیده و لهجه کمر ریزه اندام خود را تیم. طرفداران نیز زیر چشمی در شکم صاف خود را در شات. او سبک را با یک جفت گوشواره حلقه طلای بزرگ، حلقه ای بر روی انگشتش و یک دستبند در اطراف مچ دستش لوازم جانبی کرد.

تاهلیا روی مدفوعی در یک بار چوبی نشست که نوشیدنی در دست داشت. او هر دو بازوهایش را در نزدیکی کمرش قرار داد و شانه هایش را در حالی که سرش را کمی به پهلو می کشید عقب کشید و خیره لحیم کاری به دوربین داد. در پس زمینه برخی از میزها و صندلی ها دیده می شد، و همچنین یک دیوار آجری.

اون موهاي بورش رو از وسط جدا کرد او قفل های بلند را در رشته های براق مدل بندی کرد، که دوباره به یک نان پشت سرش کشید.

پیروان ۵۳۹٬۰۰۰ پلاس تاهلیا با کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از ۶۶۰۰ بار در عرض چهار ساعت اول پس از انتشار به حساب او، کار کوتاهی از نشان دادن قدردانی خود از این انجام کردند. طرفداران او همچنین به بخش نظرات ضربه زدند تا نزدیک به ۱۰۰ اظهار نظر را در آن زمان ترک کنند.

“من نمی توانم به چیزی فکر کنم. شما شگفت انگیز به نظر می رسد،” یکی از پیروان اظهار داشت.

یکی دیگر نوشت: «چنین عزیزم».

“کاملا زیبا،” نظر سوم خوانده شده است.

چهارمین کاربر رسانه های اجتماعی اعلام کرد: «بدن شما خیلی داغ است و بدنتان در این عکس آتش به نظر می رسد.»

مدل به نظر نمی رسد خجالتی زمانی که آن را به رخ کشیدن شکل مناسب خود را در لباس های اسکن آنلاین می آید. او اغلب عکس ورزشی لباس حمام سکسی، لباس تنگ، و تاپ نوجوان در آپلود خود را.

همانطور که قبلا توسط Inquisitr گزارش شده، Tahlia به تازگی نبض پیروان خود را مسابقه زمانی که او در بیکینی شلاق زدن سفید skimpy مطرح در حالی که خیس کردن برخی از خورشید در ساحل. ساز و برگ غنیمت گرد و پوست برنزی خود را به رخ کشیدند. تا به امروز، که تا بیش از 20،000 دوست دارد و بیش از 220 نظر racked.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im