کرم پای, هاردکور سالن ویترین بمب منحنی کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه

کرم پای, هاردکور سالن به او در زمان Instagram صفحه در جمعه, ژوئن 8, به اشتراک گذاری یک به روز رسانی با نشاط با 526,000 پیروان. مدل استرالیایی flaunted او قاتل رقم در دو قطعه لباس شنا در حالی که lounging در یک قایق بادبانی.

در ضربه محکم و ناگهانی, کرم پای, هاردکور دیده می شد با بهره گیری از آب و هوای گرم داخل قدرت کشتی. او عکس از پاهای او را تا تقریبا اشغال کل قاب. او مطرح شده توسط نشسته در قسمت جلوی قایق کشش پاهای او را. او با تکیه به عقب و زاویه دار او بالاتنه را به سمت به صورت دوربین. او نگاه مستقیم به لنز با یک لبخند کوچک و شرجی زل زل نگاه کردن.

این نوجوان آسیایی, همجنس باز, کیرخوری, بود, بر باد رفته و خود را بی وقفه دباغی پوست میدرخشد در زیر آفتاب. اقیانوس و مشاهده از خط ساحلی تشکیل شده پس زمینه خود را.

کرم پای, هاردکور شنا شامل یک سر کوچک در بالا که برجسته مثلث-سبک فنجان که به سختی تحت پوشش تمام سینه. آن را نیز تا به حال عمیق یقه که در معرض مقدار کافی از او رخ که میبینیم بسیاری از بینندگان. از شنا تا به حال نازک تسمه که رفت و بر گردن او و در سراسر پشت او برای حمایت از.

لباس شنای زنانه دوتکه پایین که او sported افتخار بسیار پایین برش کمر که نمایش داده می شود مقدار زیادی از پوست است. نازک مانند رشته تسمه چسبیده به او بلند و باریک باسن برجسته خود را دور کمر باریک. این کت و شلوار حمام کردن نیز به نمایش سگي معده و شکم.

برای او, ساحل, بعد, نگاه, کرم پای, هاردکور sported کامل نرم افزار آرایش. او به نظر می رسد به پوشیدن یک پایه و اساس است که کاملا همسان پوست تن تاریک ابرو, پوشش های مختلف از ریمل مژه, هایلایت, و, برهنه, رژ لب. به عنوان برای او و لوازم جانبی او تصمیم گرفتند برای خوش طعم آویز گردنبند و گوشواره و النگو.

در عنوان, کرم پای, هاردکور نوشت چیزی در مورد زمانی که و چگونه او را از دست او تی شرت. او نمی به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد شنا لباس و همچنین نمی نشان می دهد که این عکس گرفته شد.

در کمتر از یک روز از انتشار آخرین علاوه بر این به او خوراک به دست آورده بیش از 13,900 دوست دارد و بیش از 250 نظرات. بسیاری از او مشتاق تحسین شیرجه به بخش نظرات و نوشت احساساتی پیام. بسیاری از ستایش بدن شگفت انگیز او در حالی که برخی دیگر raved در مورد ویژگی های صورت.

“با نمایش شگفت انگیز بود که من افتاده ام در خودم” یکی از تحسین او نوشت.

“زیبایی نفیس” یکی دیگر از فن gushed اضافه کردن سه قلب قرمز emoji در پایان دهید.

“شات خوب! من سوگند می خورم همیشه عکس های خوبی بگیرد. این یکی است که تا بحال مورد علاقه من” یک سوم Instagram follower اظهار نظر.

“شما آنقدر داغ! می دانم که چهره زیبای شما الهام بخش من روزانه” یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>