جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

کرم پای, هاردکور سالن به نظر می رسد افت مرده زرق و برق دار در یک چاپ لباس شنای زنانه دوتکه

کرم پای, هاردکور سالن به او در زمان Instagram صفحه در روز سه شنبه 30 ژوئن برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی با نشاط با 525,000 پیروان. 22-سال-مدل نمایش گذاشت او بمب منحنی در یک چاپ دو قطعه لباس شنا در حالی که خیساندن تا برخی از نور خورشید است.

در پر رو, عکس فوری, کرم پای, هاردکور دیده می شد کنار استخر black pussy کون بزرگ, شورتی, منحنی تحت آب و هوای آفتابی. او مطرح شده توسط ایستاده در نزدیکی یک شیشه نرده و قرار است او ران راست بیش از سمت دیگر. او هر دو دست به سر خود را در حال اجرا انگشتان خود را از طریق مو خود را. این مدل نیز مطرح چانه خود را با لب جدا و به شرجی زل زل نگاه کردن. این نگاه اغوا کننده به نظر می رسد وسوسه انگیز به بسیاری از طرفداران با بسیاری از آنها برای بیان افکار خود را در مورد تصویر در نظرات.

کرم پای, هاردکور شنا به حال یک پایه آبی با ناهموار برگ چاپ در رنگ های مختلف. آن را شامل یک مثلث به سبک بالا برجسته فنجان خالی را به عنوان به خوبی به عنوان یک گردن عمیق است که او را در معرض سفت. این تسمه که ارائه پشتیبانی رفت و بیش از او گردن و گره خورده در اطراف برگشت. آن را به یک جا تنگ است که تحت فشار قرار دادند و سینه او در درون او رخ نگاه برجسته تر است.

تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه افتخار بسیار پایین برش کمر که در معرض مقدار زیادی از پوست است. تسمه نازک ساخته شده است که تا بند تنبان او را در آغوش گرفت باریک دور کمر به پایین انحنا او لگن. بالای پا کاهش کمک کرد تا با تکیه تلفظ کردن ، اگر چه پشت بود و نه نشان داده شده در عکس پایین به نظر می رسد به شلاق زدن.

برای او نگاه سکسی, کرم پای, هاردکور sported کامل آرایش صورت. او به نظر می رسد به پوشیدن بژ بنیاد تعریف ابرو, سایه چشم faux مژه ها با ریمل و خط چشم. او احتمالا اعمال گرد نور از سرخ شدن, هایلایت, و, برهنه, رژ لب. به عنوان برای او و لوازم جانبی او sported مورد علاقه گردنبند با یک صلیب آویز طلا النگو و گوشواره گل میخ. مدل چپ او هایلایت مو بور پایین و مدل در نرم و سست فر.

در عنوان, کرم پای, هاردکور نوشت: چیزی مبهم و نامربوط به خود را مطرح و لباس. اما او نشان داد که او دست کت و شلوار حمام بود از کریستن Lonie شنا tagging با نام تجاری در عکس. او همچنین به اعتبار به عکاس حرفه ای مسقط رسانه های خلاق که در زمان او زیبا عکس.

بسیاری از گوش او طرفداران عاشق جدید به روز رسانی. در کمتر از یک روز از انتشار در رسانه های اجتماعی محبوب پلت فرم ضربه محکم و ناگهانی به دست آورده بیش از 15700 دوست دارد و بیش از 330 نظرات. بی شماری تحسین و برخی از مدل های همکار در بخش نظرات به دوش او با تعارف. بسیاری از آنها raved در مورد او قاتل هیکل در حالی که برخی دیگر در ستایش زیبایی او.

“شما واقعا زیبا” بوده تحسین.

“زیبا و سکسی” تکرار یکی دیگر از فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول