Tablighi Jamat:JUH حرکت SC به دنبال پایان دادن به گسترش ‘خبر جعلی’

دهلی نو: وی از سوی مامورین که یک بخش از رسانه ها پخش شده است, جمعی نفرت بیش از ماه گذشته Tablighi Jamaat جماعت در دهلی علمای-e-عقبی منتقل شده است دیوان عالی کشور به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز برای جلوگیری از انتشار “خبر جعلی” و نگاهی دقیق اقدام علیه کسانی که مسئول آن است.

به درخواست ثبت شده توسط علمای-e-Hind و دبیر حقوقی آن سلول از طریق وکیل اعجاز Maqbool, معتقد است که این حادثه تاسف از Tablighi Jamaat مورد استفاده قرار گرفت به “اهریمن جلوه دادن” و سرزنش کل جامعه مسلمانان.

حداقل 9,000 مردم شرکت کرده بود در جمع آوری مذهبی در Tablighi Jamaat دفتر مرکزی در Nizamuddin غرب در ماه گذشته. جماعت شد و یک منبع کلیدی برای گسترش COVID-19 در هند به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان در سفر به نقاط مختلف کشور برای مبلغ کار می کند.

از بیش از 4000 مورد از coronavirus در کشور حداقل 1,445 یافت شده است که مربوط به Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

این درخواست به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز برای جلوگیری از انتشار اخبار جعلی و سخت علیه این بخش از رسانه ها پخش تعصب و جمعی از نفرت در رابطه با Nizamuddin مرکز موضوع است.

علاوه بر این چندین جعلی گزارش و فیلم گردش در رسانه های اجتماعی نشان دادن مسلمانان در نور بد این درخواست مخالفت.

“آن ارسال شده است که این گزارش باعث شده جمعی از تضاد و نیز مرتکب نفرت و در نتیجه fissiparous گرایش به دست آوردن جای پایی تضعیف و تاثیر هماهنگی جمعی” این درخواست گفت.

این درخواست اعلام کرد که این “قلع و قمع” از جامعه منجر به جدی “تهدید به زندگی و آزادی از دین” است و در نتیجه منجر به نقض خود را “حق زندگی در ماده 21” قانون اساسی است.

این طومار نیز به دنبال جهت به همه بخش ها از رسانه ها به شدت با پیروی دیوان عالی کشور جهت درخواست از آنها برای حفظ حس قوی از مسئولیت و اطمینان حاصل شود که اخبار تایید نشده است منتشر شده.

Jamiat نظر-من-Hind به دنبال جهت به مرکز برای جلوگیری از انتشار اخبار جعلی و سخت علیه این بخش از رسانه ها پخش تعصب و جمعی از نفرت در ارتباط با Nizamuddin مرکز.

درخواست ثبت از طریق حمایت از اعجاز Maqbool گفت: “با communalising موضوع و اهریمنی کل جامعه مسلمان از اقدامات رسانه ها یک تهدید جدی برای زندگی و آزادی مسلمانان در سراسر کشور است. به قلع و قمع نیز یک تخلف از حق زندگی با کرامت است که همچنین تحت پوشش ماده 21 قانون اساسی است.”

در مارس 30, Nizamuddin منطقه در دهلی بود که مهر و موم شده به عنوان یک رویداد مذهبی مسلمان سازمان به نام Tablighi Jamaat بود که با حضور صدها نفر از مردم که به ترتيب آلوده رمان coronavirus.

با توجه به این مرکز از بیش از 4000 تایید coronavirus موارد در کشور 1,445 موارد شده اند epidemiologically مرتبط Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin و بیش از 25 ، 000 محلی اعضای Tablighi Jamaat و مخاطبین خود شده اند قرنطینه.

این درخواست مخالفت دادگاه راس به موضوع جهت جلوگیری از communalisation از Nizamuddin مرکز موضوع توسط بخش های خاصی از رسانه ها و رسانه های الکترونیکی. “پس از آن در مارس 31, حادثه ساخته شده سرفصل های ملی. اما بخش های خاصی از رسانه ها به جای اعمال محدودیت, گزارش کامل حادثه با جمعی طعم با عباراتی مانند تاج جهاد تاج تروریسم اسلامی قیام تاج بمب و…. این بود آشکار است که این حادثه تاسف از Tablighi Jamat مورد استفاده قرار گرفت به اهریمن جلوه دادن و سرزنش کل جامعه مسلمانان گفت:” درخواست.

منبع: PTI/IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>