Tablighi Jamaat شرکت کنندگان موفق به فرار اسکنر در تلوگو متحده

حیدرآباد: مقامات در Telangana و آندرا پرادش آنقدر متمرکز در غربالگری خارجی عودت که آنها موفق به درک که شرکت کنندگان از Tablighi Jamaat یک جلسه مذهبی در دهلی نو خواهد بود که بزرگترین علت گسترش Covid-19 و مرگ و میر در ایالات متحده است.

مرگ شش Telangana مردان که با حضور Tablighi Jamaat مجلس در Nizamuddin مرکز در جنوب دهلی نو است و در حال تکان مقامات حدود 1500 تا 2000 نفر از تلوگو متحده حضور داشتند ملاقات کند.

حدود 25 تا 30 نفر در جلسه حضور داشتند از هر منطقه از هر دو تلوگو متحده شرکت Mashoora’ (مجلس) در حضرت Nizamuddin در دهلی نو از مارس 15 تا 17.

دو رویداد در Tablighi ستاد نيز حضور داشتند چندین خارجی و آن را مشکوک است که هند شرکت کنندگان برداشت تا ویروس از آنها.

مقامات گفت: شرکت کنندگان از تلوگو متحده شروع به بازگشت به خانه در شب مارس 17 و بسیاری از آنها خود رسیده مربوطه مقصد بین مارس 18 و 20. تقریبا همه آنها بازگشت با قطار و با غربالگری به عنوان علائم می تواند تشخیص داده نمی شود.

Telangana گزارش شده بود برای اولین بار Covid-19 مورد در مارس 2 زمانی که متخصصین و اهل فن کار برای یک شرکت در بنگلور آزمایش مثبت بود. او در بازگشت از دبی به بنگلور اواخر فوریه و از آنجا رسید حیدرآباد با اتوبوس.

پس از این که مقامات بهداشتی محکم غربالگری از آن رسیدن به حیدرآباد از فرودگاه بین المللی مقصد. کسانی که مشکوک به علائم قرنطینه بودند و کسانی که تست مثبت بودند بستری دولتی و بیمارستان ها.

بعد از یک گروه از 10 اندونزی واعظان متعلق به Tablighi Jamaat و در سفر به کریمنگر شهر آزمایش مثبت وزارت بهداشت و درمان آغاز شده ردیابی واعظان از ملیت های دیگر. هشت بیشتر در اندونزی و 12 اتباع از قرقیزستان شد در حیدرآباد را Mallepally مسجد یک مرکز Tablighi فعالیت در این شهرستان است. هیچ یک از آنها نشان داد هیچ نشانه ای از Covid-19 اما به عنوان یک اقدام احتیاطی آنها تمام ارسال به قرنطینه.

گروه دیگری از 12 واعظان از Tablighi Jamaat از ویتنام ترسیم شد در نلگندا شهر. آنها بیش از حد قرنطینه بودند.

همه این خارجی ها رسیده بود حیدرآباد از دهلی نو با قطار و از این رو کشف نشده باقی مانده است.

دیگر خارجی عودت در فرودگاه بودند تحت کنترل. متوجه باشند که کسانی که در بازگشت از خارج از کشور فرود آمد و در دیگر نقاط کشور وارد دولت با قطار یا اتوبوس و دولت نیز راه اندازی یک درایو برای شناسایی همه این افراد و قرنطینه آنها.

اما کسانی که در بازگشت از دهلی نو ملاقات نمی آمد تحت اسکنر. آن را تنها در روز شنبه که Telangana گزارش اولین مرگ ناشی از کوروناویروس. 74 سال از حیدرآباد که تحت درمان ذات الریه درگذشت و در یک بیمارستان خصوصی در روز پنج شنبه. همانطور که در دولت بخشنامه به گزارش همه مرگ و میر بیمارستان مطلع در وزارت بهداشت است که در بر داشت که در بازگشت از دهلی نو است. بدن منتقل شد به دولت در اجرای بیمارستان گاندی و آن را آزمایش مثبت برای Covid-19.

اما وخامت اوضاع آشکار شد و تنها در اواخر روز دوشنبه زمانی که وزارت بهداشت و درمان اعلام کرد که شش نفر که در حال بازگشت از دهلی نو نشست درگذشت.

وزارت بهداشت از Telangana در حال حاضر تحت انتقاد از محله های مختلف برای انتشار به طور منظم بولتن های پزشکی در مورد Covid-19 وضعیت در دولت است. احزاب مخالف دولت را متهم به سرکوب اطلاعات است.

وزیر K. Chandrashekhar رائو به حال rubbished اتهامات در روز یکشنبه. “ما کاملا شفاف است. وجود دارد هیچ چیز برای پنهان کردن,” او گفت:.

اما 24 ساعت بعد وضعیت به طور چشمگیری تغییر. دولت ممکن است تحت حمله از مخالفت این را توضیح دهد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>