Tableeghi جماعت تحت اسکنر در موارد مربوط به گسترش COVID

سید همستر

حیدرآباد: موجی از دلهره بود و قابل لمس در فضای مجازی و همچنین به عنوان زندگی واقعی پس از آن آمد به نور است که هشت اندونزیایی بودند که آزمایش مثبت برای coronavirus همراه با Tableeghi جماعت.

COVID بيماران سفر با قطار

هشت نفر سمت چپ دهلی نو در تاریخ 13 مارس در قطار و به رمگوندم روز بعد. آنها سپس اقدام به کریمنگر توسط جاده و ماند در یک مسجد برای دو روز. وجود دارد قابل توجهی بهت و حیرت در کریمنگر با چندین ساکنان ابراز نگرانی های خود را بیش از واتساپ و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“وجود دارد مقدار زیادی از وحشت در مکان هایی مانند Mukarrampura در کریمنگر. پلیس هماهنگی با پزشکان و پرستاران پس از آن برخی از تست انجام شد” محلی گفت.

یک محقق اسلامی اشاره کرد که نمیخواستند نام برد و گفت که او منتقل دغدغه های خود را قبل از این جماعت ارشد رهبری با یک درخواست برای هر تن پایین یا توقف جماعت فعالیت که شامل سفر به مختلف مساجد در, ماندن در آنجا و رفتن درب به درب دعوت مسلمانان به مساجد.

“من صحبت کرده و به آنها دو بار تا کنون. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. آنها به من یک بیمار شنوایی,” او گفت:.

Tableeghi جماعت

به یک پس زمینه Tableeghi جماعت تاسیس شد و نزدیک به یک قرن پیش توسط جشن محقق مولانا محمد الياس. سازمان اتحاد آن عصب-مرکز Nizamuddin در دهلی دولت آباد قرار دارد که چندین هزار مسلمان در هر روز. بر خلاف دیگر مسلمان prosletysing سازمانهای Tableeghi جماعت غیر سیاسی است. آن است که بیشتر به سمت داخل به دنبال این معنا که در آن مسلمانان و نه مردم دیگر ادیان نسبت به اسلام و آنها را تشویق می کند که بیشتر مسلمانان هوشیار با برگزاری به اصول اولیه اسلام است.

در حالی که هیچ کارت حمل عضو این Tableeghi جماعت دارای یک رهبری مرکزی و یک ساختار است. اما شکاف بین رهبری بود که باز در چند سال گذشته با توجه به اختلاف نظر در رهبری سازمان است.

نزدیک خانه Tableeghi جماعت آن مرکز (مرکز) در Mallepally در شکل جاما Moazzampura. از اینجا است که یک نظام (سیستم) از jamaats ترک و پس از رسیدن به تصمیم است. Jamaats متشکل از گروه مردان ماندن و خوردن و دعا در مساجد.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>