سنتتیک صدمه دیده, کودک خود را, بنابراین, مامان در حال حاضر باعث می شود طبیعی, لباس, با, بامبو, کنف

هدف نهایی همیشه برای بهبود کیفیت زندگی برای کودکان و پدر و مادر می گوید:” مادر و طراح Navdeep Kaur.

ثانیهaving بچه ها یک مسئولیت بزرگ است و یک زندگی در حال تغییر رویداد. آنها چالش ما شادی و حتی الهام بخش ما در خود راه جادویی.

ارتقاء

برای بنگلور-طراح بر اساس mum Navdeep Kaur, تولد دخترش در سال 2012 شامل همه این و خیلی بیشتر. اولین بار مادر می خواستم بهترین راه حل برای او فرزند و این نگرانی به طور گسترده به لباس های خود را به عنوان به خوبی.

“دختر من خواهد واکنش نشان می دهند به پارچه های مصنوعی بسیار ضعیف. او را توسعه بثورات در پوست او به همین دلیل است که من تنها به چوب پارچه های طبیعی در رنگ های گیاهی رنگ برای او می گوید:” 37 ساله.

Aagghhoo لباس ساخته شده از پارچه های طبیعی است که در رنگ شیمیایی رنگ

با این حال وجود یک شکاف عظیم در آنچه او می خواست و آنچه که در بازار موجود است.

Navdeep پس از آن تصمیم گرفت به صحبت می کنند به بسیاری از مادران مانند او در بر داشت و نیازهای خود را به همان پارچه های طبیعی مانند کنف و پنبه و ابریشم که نرم به لمس و نه تحریک فرزندان خود پوست است.

سنجش یک فرصت او شروع به conceptualise ایده هایی برای لباس کودکان, خط, و پس از سال ها آزمایش و تحقیق و او رسما تاسیس ‘Aagghhoo’ در سال 2019. علاوه بر لباس با نام تجاری نیز تولید کننده محصولات کودک مانند پتو و اسباب بازی در میان دیگر محصولات است.

نام است که قطعا غیر معمول و وقتی پرسیده شد که در مورد این Navdeep می خندد. “‘Aagghhoo’ است که مبارک gurgling صدا که نوزادان را, و من فکر کردم آن بود که نام مناسب برای سرمایه گذاری.”

همه اینها دست ساز ساخته شده با استفاده از پارچه های رنگ شده در رنگ های طبیعی. پارچه منابع به طور مستقیم از بافت جوامع در سراسر کشور توانمند سازی بیش از 500+ معیشت! تا به حال آنها را به فروش بیش از 1000+ قطعه از خط خود را.

Navdeep کودکان Amudha (سمت چپ) و تارا

“فرزندان من اند بزرگترین تاثیرات را در زندگی من است. یکی از من مسن تر همواره بسیار بصری است و با الهام از این مجموعه در حالی که من یک مدل برای بسیاری از لباس های من. اغلب او یکی از اولین به سعی کنید لباس های من را می گوید:” Navdeep.

به خود Aagghhoo فرزند دوستانه تولیدات این لینک کلیک کنید.

طراح و کارآفرین: تکامل

Navdeep همواره علاقه مند به طراحی و زمانی که آن را به یک حرفه ای به دنبال او در این زمینه است.

او به پایان رسید او لیسانس خود را در رشته هنر تجاری از دولت کالج هنر در Chandigarh, پس از آن او پیوست و موسسه ملی طراحی (NID) در احمدآباد برای تحصیل در شیوه زندگی و لوازم جانبی طراحی شده است.

البته تا به حال اجباری کارآموزی تصدی برای دانش آموزان و به او خوراک جوانه زدن علاقه به رنگ و اثر آن بر مردم Navdeep زندانی با رنگ های آسیا که تبدیل به یک شغل پس از فارغ التحصیلی او.

بنیانگذار Navdeep Kaur

“نوع کار من وجود دارد به کار با مشتریان و نیازهای خود و conceptualise رنگ و طرح. من نیز تا به حال به انجام بسیاری از تحقیقات (در نوع, رنگ, الگوهای, تصاویر پس زمینه آنها را می خواهید بر روی دیوار خود را) در حالی که من وجود دارد. این تا حد زیادی به من کمک کرد درک رنگ و نظریه رفتار مصرف کننده بهتر است که به عنوان من در حال حاضر در دستی آمد در راه های مختلفی وقتی که من راه اندازی خود من سرمایه گذاری,” او توضیح می دهد.

Navdeep کار با رنگ های آسیا برای چهار سال و ترک در سال 2012 پس از تولد دخترش. زمانی که دختر او را تبدیل به یکی از, او تصمیم به راه اندازی خود را سرمایه گذاری به نام ‘رنگ کارگاه’ در سال 2013. در اینجا او را به او ارائه خدمات تفکر طراحی, رنگ, پژوهش, تحقیقات مصرف کننده آزمایش در میان دیگران به مشتریان فردی است.

Navdeep اذعان می کند که در حالی که او تا به حال تجربه کمی با پارچه و او با این وجود علاقه مند در این منطقه به خصوص (همانطور که قبلا ذکر شد) پس دختر خود را به پارچه های مصنوعی بیش از حد هست.

“تعداد بسیار کمی وجود دارد مارک های فروش لباس است که با استفاده از مواد طبیعی و یا در حالی که فرآیندهای تولید است. همچنین متوجه شدم که رنگ لباس بود جنسیتی. گزینه های من برای دخترم شد روشن pinks در حالی که تمام blues شد این سایت متعلق به پسر می گوید:” Navdeep.

این مشاهدات همراه با شکاف در بازار به هنگام تولد به ایده Aagghhoo در سال 2013, اگر چه سرمایه گذاری به دست می آمد رسما تاسیس در سال 2019.

از مردمی به نوزاد کمد لباس

زمانی که Navdeep شروع تحقیقات خود را, او می دانست که منابع پارچه مناسب بود و ضروری است. اما در جایی که او آن را پیدا کنید ؟

پس با توجه به همه گزینه های خود را, او متوجه شد که خلوص دست ساز پارچه تضمین شود اگر او از منابع محلی بافندگان شده اند که در این تجارت برای سال.

و به این ترتیب نه تنها می تواند به شکل دادن لباس کودکان از ناب ترین پارچه, اما همچنین کمک به توانمند سازی این جوامع است.

“من در ملاقات با یک فرد در سال 2018 بود که با همکاری نزدیک با جمعی از 70 بافندگان در بنگال غربی که تولید پارچه بافی از گونه های بومی از پنبه. پس اول چند پارچه است که ما منابع بودند از آنها” Navdeep به یاد می آورد.

امروز Aagghhoo منابع مواد از بافت جوامع در Madhya Pradesh, Karnataka, Tamil Nadu و گجرات. همچنین علاوه بر پنبه آنها با استفاده از پارچه های مشتق شده از بامبو و کنف.

Navdeep می فرستد طرح ها و الگوها که او را می خواهید بر روی پارچه و بافندگان تحویل طبق مشخصات او. هنگامی که او دریافت پارچه های او طراحی لباس و آنها دوخته شده در خانه توسط یک خیاط.

“زمانی که من شروع به conceptualising با نام تجاری من می خواستم برای دیدار با نیازهای کودکان نوپا بدون آنها نیاز به توضیح زیرا در چنین سن مناقصه ها و مزایده آنها نمی توانند. من شروع به نگاه کردن به بچه من بسیار نزدیک و شروع به توجه به او را دوست دارد و دوست” می گوید: Navdeep.

ارتقاء

این voil romper, flutter لکه پیراهن و الهه شعر و موسیقی, romper از Aagghhoo مجموعه

در حالی که طراحی لباس نوزاد ارگونومی داده شد اهمیت زیادی برخوردار است. “ما با احتیاط در مورد جا و پارچه زیرا ما می خواستیم بچه قادر به حرکت آزادانه در این لباس. این طرح بسیار ساده و خنثی تمام رنگ در رنگ های طبیعی,” او می گوید.

زیبایی و کیفیت لباس های خود را تحت تاثیر قرار بسیاری از داوطلبان است. را بنگلور-بر اساس تاجر ماهش جین به عنوان مثال.

شش ماه پیش 34 ساله در سراسر Aagghhoo این غرفه در بازار برگزار شد در Jayamahal کاخ و به پایان رسید تا خرید یک زن و شوهر از قطعات لباس نوزاد دفترچه لامسه و یک پتو.

“طرح های ساده و تمیز. آن را نیز آلی, بنابراین من می دانم که آن را امن برای من چهار ماهه دختر. این لمسی, ابزار جنسی چیزی است که دختر من را دوست دارد و آن را می سازد سر و صدا هر بار که او با آن بازی می کند” او لبخند می زند.

اسباب بازی توسعه یافته توسط Aagghhoo

تحت تاثیر قرار با کیفیت و او حتی توصیه می شود Aagghhoo محصولات به دایره خود را از دوستان نزدیک و بستگان.

غلبه بر موانع و راهپیمایی به جلو

با سرمایه گذاری تمام وقت و دو فرزند جوان, Navdeep روز فوق العاده گیج کننده باشد. پس از بیدار شدن از خواب او می شود و او را از بزرگان دختر آماده برای مدرسه و پس از آن حرکت می کند به او جوانتر بچه.

“من تبدیل دو اتاق در خانه خود را به یک کار استودیو است. من تا 6 ساعت اما من را می شکند و در وسط به صرف برخی از زمان با یک کمی من می گوید:” Navdeep.

این ممکن است مانند Navdeep توانسته است منجر به یک زندگی متعادل اما آن نشده است عاری از چالش است.

“پیدا کردن حق مردم است که می خواهم به کار با ما بوده است و به چالش کشیدن. برخی از همین حالا باید تجربه لازم در حالی که دیگران نمی خواهید به صرف زمان بیش از حد کار بر روی نوزاد لباس خط می گوید: Navdeep.

Navdeep استودیو در خانه

علاوه بر این Navdeep می گوید که وجود دارد تعداد کمی از مردم که می تواند کودک طراحی لباس به عنوان در هر مورد صحیح ارگونومی. “مردم ممکن است فکر می کنم آن را بسیار مهم و یا آن را فوق العاده آسان است اما این یکی از سخت ترین بیت. لباس نیاز به طراحی شده در راه است که آنها کاملا مناسب” او می گوید.

یادگیری از تجربه خود را برای مقابله با چالش های Navdeep است برخی از مشاوره برای دیگر کارآفرینان به عنوان به خوبی.

“من همیشه بر این باور بودند که سفر مهم تر از مقصد است. همیشه به یاد داشته باشید که کار شما در حال حاضر در حال انجام است و مهم ترین چیز است. اگر روند خود را دست است و شما به خداوند و ارزش های خود را, شما خواهد بود خوشحال و موفق خواهد بود. صبور و تنظیم اهداف کوتاه مدت,” او می گوید.

چه برنامه ای می کند Navdeep باید برای آینده ؟

او می گوید که او در حال کار بر روی طراحی کودک-فضای امن و همچنین کار با چند تولید کنندگان اسباب بازی در حال توسعه این است. “ما می خواهیم به طراحی این فضا در چنین راهی است که کودکان را وادار به درک و ارتباط برقرار کردن با طبیعت بهتر است,” او می گوید.

او اضافه می کند که او نیز مشغول کار بر روی یک ‘فروش’ طیف وسیعی از لباس های کودکان که عمدتا باید با بازیافت پارچه و آهسته مد. همراه با آن, آنها همچنین طراحی محصولات است که می تواند توسط مادران.

Navjot به تیم هسته ای در بنگلور

“من نمی خواهم به مد روز لباس. من می خواهم به لباس هایی که ساده هستند و پوشیدنی—کودکان باید قادر به خواب مسالمت آمیز در آنها است. من همچنین می خواهم به حساس و موها مردم ارزش از محصولات handloom و امید برای تبدیل شدن به شماره یک نام تجاری پایدار یک روز. هدف نهایی همیشه برای بهبود کیفیت زندگی برای کودکان و پدر و مادر” او می گوید: امضای کردن.

آتش سریع:

*یک کارآفرین شما را تحسین

جواب: Ram Sinam (بنیانگذار Wari Watai)

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک

جواب: تجارت الکترونیکی و رسانه های اجتماعی رونق

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک

جواب: اقامت واقعی به ارزش های اصلی خود

*کتاب های مورد علاقه خود

جواب: سازگار با محیط زیست رنگ توسط هند سنگ چخماق

*در وقت آزاد من ____…

جواب: صرف وقت با کودکان

* قبل از این مصاحبه من بود ____…

جواب: کار در استودیو

*یک پیام برای شما گذشته خود در مورد کسب و کارهای کوچک

جواب: معنی کار مهم است.

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است

جواب: زمان واقعی مشاهدات هستند به همان اندازه مهم است به عنوان نظریه

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…

جواب: اگر ایده های خود را مطابقت با استودیو طراحی

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…

جواب: کار از خانه ، من نظم در هرج و مرج الهام صلح با بودن در خانه

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>