در گذشته طولانی, سیلوستر استالونه بالاخره یک خریدار برای La Quinta صحرا عقب نشینی است. این راکی بازیگر نمی تواند بیش از حد هیجان زده در مورد قیمت نهایی فروش هر چند که او از دست دادن قابل توجهی در اموال.

استالونه پذیرفته $3.15 میلیون معامله برای خانه است که بسیار پایین تر از 4.5 میلیون دلار به او پرداخت می شود برای چهار اتاق خواب 4.5-حمام Coachella Valley اقامت در سال 2010.

همچنین نگاه کنید به: Prince William می خواهد شاهزاده هری و مگان به نظر یک حرکت به دور از L. A.

استالونه شده است تلاش برای فروش نخل کویر خانه واقع در منحصر به فرد مدیسون باشگاه جامعه و از سال 2011 است. پس از گرفتن یک استراحت چهار سال او پرتاب خانه به عقب بر روی بازار در ماه مه با یک $3.35 میلیون قیمت برچسب متصل شده است. که به نظر می رسد انجام داده اند و دست آورد برخی از علاقه, حتی اگر قیمت نهایی فروش آید به لمس در زیر آن است.

sylvester stallone sells la quinta home at a loss

سیلوستر استالونه در نهایت به فروش می رسد خود را در لا کوئینتا صحرا عقب نشینی است. لئون بنت/گتی ایماژ

وجود درگاه قوسی و مخابره سقف در سراسر مدیترانه ای به سبک خانه. چوب دو درب منجر به طاقی entryway از خانه که به نوبه خود منجر به دو برابر ارتفاع اتاق نشیمن با شومینه سنگ که اشغال تقریبا تمام دیوار در لیست های برگزار شده توسط داگلاس Elliman کارگزار جاش صخره.

آشپزخانه مجهز به چوب تیره cabinetry کف سنگ چوب و سنگ مرکز جزیره و یک اتاق صبحانه. نیز وجود دارد یک رسمی تر, اتاق ناهار خوری با چوب مخابره سقف و درب که منجر به خارج تراس.

کارشناسی ارشد مجموعه واقع در طبقه دوم با یک شومینه بزرگ خصوصی تراس و حمام با غرور و ساخته شده است در وان.

وجود دارد چند تراس و خارج وجود دارد ساخته شده است در کباب کردن, استخر, اسپا, ساخته شده در گودال آتش و ساخته دست انسان نهر.

استالونه اصلی اقامت در لوس آنجلس که در آن او صاحب یک نزدیک به 20 ، 000 فوت مربع عمارت در بورلی پارک. او با پشت سر گذاشتن کاملا مشهور-بسته بندی شده محله در لا کوئینتا ، سیندی کرافورد و Rande Gerber پرداخت $5.4 میلیون برای یک مدیسون باشگاه خانه در سال گذشته و Kardashians طرفداران بزرگ از این منطقه به عنوان Kris Jenner, Kylie Jenner, و, Kim Kardashian and Kanye West تمام خواص خود در لا کوئینتا.