نگرانی از افزایش تعداد coronavirus موارد منجر به cancelations از عمده ترین جشنواره های موسیقی — SXSW و جشنواره موسیقی فوق العاده. با توجه به The a. v. Club, نه جشنواره به موضوع بازپرداخت به دلیل لغو شد.

این جشنواره موسیقی فوق العاده که برگزار شد در میامی لغو شد روز جمعه تنها دو هفته پیش از آن در سال 2020 تاریخ. از آن شده است به تعویق افتاد, مارس 26-28, 2021. چرا که این جشنواره به تعویق افتاده است به جای لغو جشنواره سازمان تصمیم گرفته اند به بازپرداخت هر بلیط به 2020 رویداد. سازمان دهندگان این جشنواره ارسال یک ایمیل به شرکت کنندگان در مارس 9, اجازه دادن به شرکت کنندگان می دانیم که بلیط آنها خریداری خواهد شد “معتبر باقی می ماند و مفتخر خواهد بود در هر دو 2021 یا 2022 فوق العاده میامی رویداد است.” شرکت کنندگان باید 30 روز برای تصمیم گیری که آیا آنها برنامه ریزی برای حضور در این 2021 یا 2022 فوق العاده میامی متحرک. علاوه بر اینکه قادر به استفاده از بلیط خود را برای یک آینده جشنواره بیلبورد گزارش می دهد که شرکت کنندگان نیز ارائه مزایای بسته است. برای بازدید کنندگان که انتخاب کردن برای 2021 جشنواره آنها را دریافت منحصر به فرد “فوق العاده فوق العاده ساعت” مجموعه DJ یک کد تخفیف 50% خرید از 250 دلار یا بیشتر و قدرت پردازش دیگر.

جشنواره دهندگان گفته اند که آنها در حال کار بر روی یک “دیجیتال آنلاین فوق العاده را تجربه کنند.”

پس از شهردار Austin اعلام کرد “دولت محلی از فاجعه” فرهنگ جشنواره SXSW نیز لغو شده در روز جمعه. جشنواره بنیانگذاران رولاند Swenson گفت که خود را بیمه پوشش نمی دهد “عفونت باکتریایی مسری بیماری ها و ویروس ها و بیماری های همه گیر.”

SXSW نیز تصمیم گرفته است نه به موضوع بازپرداخت اما هیچ خط مشی بازپرداخت شده حامل در محل و بر روی وب سایت خود را برای مدت زمان طولانی.

“هر و همه پرداخت های ساخته شده برای SXSW قابل برگشت نیست و به هر دلیلی” سیاست خواند. این لیست دلایل متعددی از جمله “اعمال خدا” و “اعمال تروریستی” و “تکراری خرید.”

People posing by SXSW sign
  مایکل Buckner / گتی ایماژ

مانند موسیقی فوق العاده, جشنواره SXSW ارائه بلیط دارندگان این شانس را به “تسلیم ثبت نام خود را” به SXSW 2021, 2022 یا 2023.

با توجه به هزینه های فوق العاده ای از لغو این سال را نشان می دهد — جشنواره تولید بیش از 350 میلیون دلار درآمد برای شهر Austin — آن است که در حال حاضر مشخص نیست که آیا یا نه 2021, 2022 یا 2023 خواهد شد از ویژگی های SXSW. لغو تا یک اثر در اقتصاد محلی و همچنین اعضای SXSW کارکنان که یک سوم گذاشته شد و با توجه به لغو.

SXSW و جشنواره موسیقی فوق العاده نه تنها حوادث متاثر از coronavirus. سالانه Coachella موسیقی جشنواره اعلام کرده است که با توجه به لغو این رویداد را سال پس از Riverside County — که در آن رویداد برگزار می شود — اعلام بهداشت و درمان اضطراری در میان شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im