سوئد Smokeshow آنا Nystrom قرار می دهد در یک نمایش در منحنی-بغل کردن, سیاه, شلوار

آنا Nystrom قرار دادن در یکی دیگر از فوق العاده سکسی نمایش برای لژیون از طرفداران با ترین های اخیر عکس-به روز رسانی. به عنوان کسانی که به دنبال بور بمب در Instagram دانم Nystrom هرگز خجالتی وقتی که می آید به flaunting او مناسب بدن در یک طیف گسترده ای از NSFW لباس که شامل بیکینی, لباس زیر زنانه, و مقدار زیادی از تمرین الهام بخش به نظر می رسد به عنوان به خوبی. در جدید ترین پست که اضافه شد به او محبوب خوراک Nystrom slayed در یکی دیگر از نگاه شیک.

در عنوان از تصویر مدل geo-tagging محل خود را در استکهلم سوئد که در آن او مطرح شده در وسط یک خیابان. Nystrom قرار دادن دست خود را بر روی باسن خود به دنبال خاموش به فاصله با یک نگاه جدی در چهره خود را. تناسب اندام نرم افزار رو همه dolled برای تفرج تاب سفید کرست بالا که آمار بالای او نیروی دریایی نشان دادن خاموش سبک سگي شکم. او افزود: خاکستری ژاکت چرمی در بالا در حالی که جفت شدن با برخی از skintight, سیاه, ساق پوش که در آغوش کشید همه از منحنی و برجسته زن ،

او نگاه تصویر کامل تاب, یک برنامه زیبا از آرایش که شامل خط چشم, ریمل مژه و ابرو ریمل برجستهنگار و رژ لب مات. مانند او به طور معمول, در عکس های او را به تن او بلند, بور, قفل کردن با امواج شل. به روز رسانی شده است زندگی می کنند برای یک زمان کوتاه اما آن را در حال حاضر درآمد او یک تن از توجه.

در علاوه بر این به بیش از 56,000, دوست, شات نیز انباشته بیش از 500 نظرات و این تعداد تنها همچنان به رشد. برخی از Nystrom طرفداران گرفت و به عکس به اجازه دهید او را می دانم که او به نظر می رسد شگفت انگیز در حالی که دیگران بی شماری raved بیش از شکل زرق و برق دار. چند تا به حال هیچ کلمه و تصمیم گرفتند به بیان نظرات خود در شکلک به جای کلمات.

“شما نگاه زیبا بدون توجه به آنچه شما می پوشند” یکی پیرو raved, اضافه کردن چند شعله emoji به پایان دهید.

“کاملا زرق و برق دار ، من شما را خیلی دوست دارم عزیزم” یکی دیگر از Instagrammer اظهار نظر در عکس.

“رنگ به شما می دهد یک سبک متفاوت اما شما در هر راه!!!,” یک سوم پیرو نوشت: در علاوه بر این به چند شعله و قلب از emoji.

قبلا Inquisitr به اشتراک گذاشته شده است که زیبایی sizzled در یکی دیگر از داغ نگاه آن زمان در یک دفتر. رسانه های اجتماعی احساس سمت چپ کمی به تخیل به عنوان قطعه غوطه ور کم به قفسه سینه نشان دادن مقادیر کافی از رخ و همچنین وضعیت پاها و بازوها. این دفتر همچنین برجسته برخی از مش در دو طرف قرار داده و او را محکم بسته شکم بر روی صفحه نمایش. آن به عنوان جای شگفتی نیست که این سهم نیز به دست آورده خود را بررسی بیحوصلگی حرف زدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر