سوئد Smokeshow آنا Nystrom به نظر می رسد سیگار کشیدن در رسوا سیاه, لباس

سوئد smokeshow آنا Nystrom tantalized او 8.5 میلیون Instagram followers با آخرین به روز رسانی, که در آن او را لرزاند رسوا سیاه گروه که به نمایش منحنی او. تصویر گرفته شده در خارج از منزل و در حالی که او مشخص نیست محل شات برچسب جغرافیایی پست را نشان می دهد که آن دستگیر شد در سوئد.

آنا ایستاده بود در یک کشش از بتن در مقابل یک دیوار سفید ساده و استارک پس زمینه در تضاد با پر زرق و برق لباس. او را لرزاند یک آستین بلوز سیاه و سفید با یقه غوطه وری که نمایش مقدار زیادی از وسوسه انگیزی رخ. آنا چند لایه ظریف گردنبند به منظور جلب توجه و حتی بیشتر به گروه و اضافه کردن یک بیت از درخشش.

این گیج از سوئد تا به حال یک دست مسواک زدن بعد از او بلند بور قفل در حالی که دیگر تمدید شد در سراسر معده او پنهان برخی از او باب روز. بالا به نظر می رسد به برش از جزئیات در هر دو طرف افشای چند اینچ از پوست قبل از ناپدید شدن به دامن او.

آنا برجسته او شهوت انگیز, منحنی, توسط, تاب, سیاه, چرم, دامن کوتاه که در سمت چپ کمی به تخیل. دامن خود را skintight و تولیدات به بدن او. سپس به قطعه و حتی بیشتر رسوا آن گنجانیده شده یک شکاف کوچک در یک طرف است که در سمت چپ تقریبا همه از آنا باب روز ران در معرض.

او به پایان رسید این گروه با سازمان دیده بان ساده و یک جفت پا اشاره پمپ های سیاه و سفید. او بلند بور قفل سرازیر کردن قفسه سینه و کمر در حجیم فر و آرایش او انجام شد در حالت عادی خنثی تن با نرم صورتی لب برجسته چاق و چله او پوت و مژه بلند فریم چشم او.

آنا مشتاق Instagram followers نمی تواند به اندازه کافی از تحریک به روز رسانی و پست دریافت بیش از 99,500 دوست دارد در عرض فقط دو ساعت است. بسیاری از طرفداران او را هم به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را در نگاه و پست متصلب 1,316 نظرات در عرض همان مدت زمان کوتاه.

“شما به معنای واقعی کلمه از اهداف” یکی از طرفداران گفت: به دنبال یک شعله از emoji.

یکی دیگر پیرو باران آنا با ستایش و در زمان برخی از زمان به او تبریک می گویم در اخیر نقطه عطف زندگی به او گفت: “دختر شما غیر واقعی! بسیار زیبا!! من خیلی خوشحال هستم برای شما و بو گرفتن درگیر! من پیرو برای بسیاری از سال های بسیاری است و شما به سادگی شگفت انگیز! با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری انگیزه خود را و زیبایی را با ما!”

یکی از طرفداران چیزهای کوچک و ساده نگه داشته و نظر “از این جهان است.”

پر زرق و برق پرنیان در آخرین Instagram update خروج از قبلی نگاه کنید. فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش آنا را لرزاند یک جفت خاکستری, ساق پوش, بالای محصول و کلاه گره به عنوان او رفت و برای یک پیاده روی در جنگل با سگ شایان ستایش در کنار او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>