مدل سوئدی آنا Nystrom Sizzles در سفید توری بالا و دیوانه دامن کوتاه, دامن,

آنا Nystrom او را هیجان زده 8.6 میلیون پیروان با آخرین به روز رسانی یک عکس که در آن او را لرزاند لباس. بسیار گرم شات گرفته شده در این مدل در یک توری بالا و ژان دامن که او برجسته بمب منحنی.

به عنوان او geotag نشان داد او زده مطرح در سوئد. آنا مشخص نیست محل دقیق او, اما او به نظر می رسد در یک اتاق در خانه خود را. او مطرح شده در مقابل یک کرم رنگ نیمکت که تا به حال یک الگو بالش و خز پتو رویشان بیش از این طرف. به او سمت راست یک پنجره بزرگ با رژگونه صورتی پرده اجازه داده است که مقدار زیادی از نور به بیش از نشت شکل است. در عنوان او به ذکر است که او فیلم برداری جدید یوتیوب و او در حال مرگ بود به طرفداران نشان می دهد. آنا gazed به دوربین با, بزرگ, چشم قهوه ای و یک کشنده خیره.

او تصمیم گرفت تا برای یک محصول بالا که افتخار, زیبا, سفید مواد توری. آن یار بالا برجسته او کافی رخ و ظاهر به سینه هر چند او گیسوان بلند شد و پوشش فوقانی. فنجان به حال توری محض مواد در رئوس مطالب خود را در معرض پوست خود را در زیر. این قطعه نیز تا به حال جزئیات پیچیده با یک الگوی گل و این آمار در آنا دنده اجازه می دهد برای یک نگاه اجمالی از او محکم بسته شده شکم دیده می شود.

بور, بمب نیز عینک ژان دامن که او برجسته انحناء بدن. دامن استراحت در موز و نشان داد او دور کمر کوچک و میانی. برش بالا از پوشاک مجاز برای قوی ساقه دیده می شود در تمامیت خود را و او به پایان رسید نگاه با یک جین تیره ژان ژاکت برای مطابقت با. مدل تصمیم گرفتند به جست و خیز هر گونه لوازم جانبی و اجازه دهید بدن خود را به صحبت کردن.

او سبک خود را طولانی با قفل با مرکز بخش و یال او آبشاری گذشته او شانه ها و قفسه سینه خود را. آنا به تن صورت پر از آرایش کمک کرد که برجسته از ویژگی های قابل توجه. آن نگاه مانند او ابرو تعریف شد و او به نظر می رسید به ورزش یک نور صورتی سرخ بر گونه های او است. این مدل همچنین به نظر می رسد برای اضافه کردن یک رژ لب مات به او پوت.

طرفداران عاشق ها تا کنون. در کمتر از یک ساعت آن را به دست آورده بیش از 43,000 دوست دارد و 500 plus نظرات.

“شما یک رویا….شما فرشته…شما در حال کامل” یکی از طرفداران نوشت: در کنار یک سری از emoji.

“چرا شما تا زرق و برق دار” دوم رسانه های اجتماعی کاربر خواسته.

“و ما نیز در حال مرگ به تماشای آن..” یکی دیگر از فن اضافه ارجاع جدید YouTube video.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>