مدل سوئدی آنا Nyström می رود ‘Cottagecore’ در یک پیک نیک ضربه محکم و ناگهانی

سوئدی رسانه های اجتماعی ستاره آنا Nyström wowed او 8.5 میلیون Instagram followers با شیرین سری از تصاویر که در آن او لذت می برد کلاسیک پیک نیک تابستان. تناسب اندام مدل یکی از محبوب ترین اثرگذارندهها در جهان سوم محبوب ترین در بومی سوئد.

برای این مناسبت Nyström عینک آستین کردن شانه بالا. پوشاک ویژه مرسوم ruching و خیلی سفید رنگ که کاملا تکمیل اسکاندیناوی را خورشید را بوسید پوست.

Nyström کانال درونی او آبا توسط جفت بالا با یک جفت بلند با شلوار سفید که برجسته شیک گسترده ای شعله در پایین. بقیه نگاه باقی مانده است ساده و با چند طلا و لوازم جانبی — از جمله گرد, گردنبند افسون, گردنبند و حلقه های نامزدی — و بدون کفش.

مدل مدل دهید او را بلند بور قفل به امواج شل که آبشاری گذشته شانه اش به او ضربه کمر. Nyström نگه داشته و او را آرایش خنثی پالت با چه نگاه به یک قلم مو از نور قهوه ای سایه چشم, ریمل مژه و ابرو و لب طبیعی.

Nyström شنبه در دنج پتو سفید با یک نمایش خیره کننده از دریاچه و جنگل سرسبز در خدمت به عنوان پس زمینه. در کنار او بود و یک سبد پیک نیک است که به زرق و برق دار و دسته گل زرد و صورتی و سفید گل peeking از آن است.

روی پتو بود یک بشقاب توت فرنگی قرمز رسیده در علاوه بر این به یک صورتی زیبا بنوشید. در عنوان Nyström توضیح داد که این نوشیدنی یک نوع سالم لیموناد بود که با کمک اسپانسر پست و افزود: دو تصاویر بیشتری از این نوشیدنی در چرخ فلک.

طرفداران عاشق شیرین جدید, جرقه بزند و جایزه ها بیش از 52,000 دوست دارد و بیش از 530 نظرات.

“من می آیند و پیوستن به” شوخی یکی lovestruck فن اضافه کردن بوسیدن چهره شکلک بیشتر به بیان تحسین است.

“من عاشق ساز و برگ خود را. تازه و گرم” بوده دوم اضافه کردن سه قلب سفید نمادها.

“شما کامل تاریخ” raved یک سوم تاکید بر احساسات با تعدادی از قلب و چشم چهره emoji.

“شما الهام بخش من هر روز” نوشت: یک چهارم پایانی این نظر با دو قلب صورتی.

Nyström آخرین ها دنبال آخرین روند در Instagram, شناخته شده به عنوان “cottagecore.” زیبایی توصیف شده به عنوان “ایده ساده تر زندگی و هماهنگی با طبیعت” (هر Fandom.com).

این نخستین بار نیست که طی چند روز گذشته که در آن Nyström است wowed پیروان. همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitrتناسب اندام مدل به تازگی حیرت زده طرفداران او پس از نما در یک دامن کوتاه و سفید روزنه بلوز در حالی که جشن نیمه تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>