سوزی کورتز سابقه تخت او در نشاط عکس جدید

سوزی کورتز اخیر Instagram به اشتراک گذاری او را در بر داشت lounging در رختخواب در یک نحیف گروه. تصویر زنده بوده است بر روی صفحه برای کمی بیش از یک ساعت اما مدل برزیلی طرفداران رفته وحشی بیش از آن.

شات دستگیر سوزی مطرح شده در داخل خانه. او نمی به اشتراک گذاری جزئیات خاص با یک برچسب جغرافیایی اما او بدون شک در یک اتاق خواب. در پشت او بودند, سفید, پرده زیبا, آبی, الگوی گل و همچنین به عنوان یک گیاه چند. تخت طلا تا به حال بالین و آن را تزئین شده با یک پوشش لحاف. قطعه ای از مبلمان تا به حال چند بالش که همسان پرده که اضافه شدن یک پاپ از رنگ به قطعه.

سوزی straddled پایین تخت و ظهور غنیمت او را در یک شیوه ای اغوا کننده. مدل استراحت یکی از پاهای او بر روی زمین و خم دیگر روی تخت. او لگد کردن پای خود را به او نشان دهد پوست قهوه ای پاشنه بلند قرار داده و یک دست بر پای او و ادارات دیگر در سراسر قفسه سینه خود را. بدن او مطرح شده در مشخصات اما سوزی تبدیل سر خود را به سمت و بسته چشم او.

او رفت و خسیسانه چادری در تصویر و در حال غرق خود را به طور کامل. مدل در معرض آزار دادن از سینه او اما کف بقیه در دست او است. او عینک یک پر سفید بوا بخور در سراسر پشت و شانه و از آن کاهش یافت و گذشته او زانو. فقط یک نگاه اجمالی از سوزی شورتی قادر به دیده می شود به دلیل راه که او مطرح کرد. پوشاک کشیده بیش از او را به طرف خود دارای گونه های برامده برش مجاز طرفداران به سمت مشخصات derriere.

سوزی اضافه شدن چند لوازم جانبی به او نشاط لباس از جمله یک جفت از گوشواره بیانیه. برزیلی, دخترک معصوم نیز sported یک نقره دستبند روی مچ دست چپ ارائه شده است که مقدار کامل از bling به ساز و برگ. او عینک جت سیاه و سفید قفل با یک طرف بخشی او به زمین افتاد او را پشت و شانه ها. این نگاه نیز شامل سوزی معمولی کاربرد گلم که کامل با خط چشم ریمل مژه و هایلایت.

در زیرنویس سوزی ترویج خصوصی خود را به پلت فرم در تنها طرفداران. شیطان عکس شده است به یک ضربه با طرفداران. بیش از 4000 پیروان را شنود گذاشته دو پست در حالی که یکی دیگر از 50 نظرات چپ. ترین اظهار نظر خود را با انتخاب از emoji.

“بسیار بسیار بسیار زیبا بدن” یکی پیرو raved با چند قلب قرمز.

“بسیار داغ سوزی!!! من شما را دوست دارم” دوم رسانه های اجتماعی کاربر اظهار نظر در پست.

“او بازگشته است” یکی دیگر از فن اظهار نظر در شات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>