سوزی کورتز Sizzles در حال شلاق زدن سیاه و سفید & پاستا

سوزی کورتز کاهش یافته است یکی دیگر از انجمن ها به او Instagram صفحه و طرفداران او احساس گرما. بسیار گرم شات نوشته شده بود به صفحه: دیروز و آن را به خود جذب یک تن از توجه از 2.2 میلیون نفر از طرفداران.

سیگار کشیدن داغ عکس نشان داد که مدل نما با پشت او رو به دوربین. او بیش از شانه های او با لب های او کمی جدا پوشیدن شرجی خیره در چهره او. Miss BumBum جهانی 2019 نشد با استفاده از برچسب جغرافیایی به نشان می دهد محل خود را, اما او مطرح شده بر روی یک تخت با یک پوشش لحاف و بد بو راه راه گورخر بالش. در عنوان او کارگردانی پیروان خود به لینک زیستی خود برای پیدا کردن که چرا او شماره یک در تنها طرفداران صفحه.

سوزی چپ عملا هیچ چیز به تخیل در همه سیاه شماره که برجسته او قاتل منحنی. آن بالا شامل چندین تسمه چرم سیاه و سفید که استراحت بر پشت و شانه ها است. سکسی شماره به سختی خود را تحت پوشش قفسه سینه و شامل تنها یک مجموعه کوچک از pasties ترک کافی رخ بر روی صفحه نمایش. این مدل نیز نشان داد او بدون اسلحه و مانیکور فرانسوی است.

او کف بودند فقط به عنوان داغ و ثابت به یک بازی کامل را به سختی وجود دارد ، مجموعه ای از سه تسمه چرم استراحت بر روی کمر در حالی که او را پرت derriere و عضلات پاها نگاه بی عیب و نقص. یکی دیگر از قطعه ای از پارچه متصل به یک مجموعه ای از سه تسمه که تناسب در ران. سوزی به شوخی کشیده در مواد بر روی پاهای او. او تصمیم گرفت برای رفتن لوازم جانبی-رایگان برای نگاه نمی گرفتن هر گونه توجه و دور از رسوا ساز و برگ.

او سبک خود را طولانی جت سیاه و سفید قفل پایین و در پشت او با بسیاری از سست امواج ساحلی. سوزی اضافه شده معمول خود را استفاده از گلم به برجسته از ویژگی های باور نکردنی. او به نظر می رسد به یک تیره سایه چشم در درب او را در علاوه بر این به چند کت از ریمل مژه و ابرو. این مدل همچنین به نظر می رسید به اضافه کردن یک نور صورتی براق به او پوت.

سوزی طرفداران کاملا به روز رسانی و آن را به دست آورده بیش از 33000 دو شیپور خاموشی و 438 نظر در کمتر از یک روز است. اکثر طرفداران شد و سریع به اظهار نظر در مورد او را به شکل باور نکردنی در حالی که بسیاری دیگر آب گرفتگی پست با از emoji. بسیاری از نظرات در پرتغالی و چند نفر دیگر در زبان های مختلف.

“سلام عشق من, تبریک روز بودن خیلی داغ” یک پیرو بوده در کنار یک سری از شعله های آتش.

“شما در حال دیدنی ترین زیبایی است که من تا کنون دیده اند در زندگی من” یکی دیگر از Instagrammer اضافه شده است.

“عزیزم تو فوق العاده ای داشته باشد بدن شما در حال کامل” یک Instagrammer chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>