سوزی کورتز می رود خسیسانه چادری در برق آبی بالا و کوچک جین پایین لباس شنای زنانه دوتکه

سوزی کورتز اخیر Instagram به اشتراک گذاری خود را گرفتار در یک, سکسی عدم تطابق است که برجسته منحنی او به کمال است. بسیار گرم شات اضافه شد به او غذا چند ساعت پیش از آن تولید شده است یک تن از وزوز میان او 2.2 میلیون نفر از طرفداران.

عکس اسیر, برزیلی, دخترک معصوم مطرح شده در آشپزخانه است. پشت سر او بودند و چند کابینت جزیره آشپزخانه و شیک خاکستری مبل. سوزی نیست استفاده از برچسب جغرافیایی به نشان می دهد محل دقیق او, اما آن را مانند نگاه او در هر دو اتاق یک هتل و یا یک آپارتمان. Miss BumBum جهانی 2019 استراحت یک دست بر روی قاب درب در مقابل او و زل می زد به دوربین با اغوا کننده خیره.

مدل تصمیم گرفتند برای یک نحیف است که چیزی جز نعمت برای او مناسب بدن. بالای او ساخته شده یک بیانیه و افتخار برقی آبی رنگ ساخته شده است که عکس پاپ. آن را برجسته سنتی فنجان مثلث که آغشته به سینه او و در معرض مقدار کافی از رخ به دوربین در حالی که ترک او دکولته به طور کامل برهنه. پایین کت و شلوار تنگ در اطراف او دنده و کمک کرد تا بیشتر با تکیه تلفظ کردن قاب کوچک. در ضمن آن نازک تسمه استراحت بین شانه و گردن او را ترک او را پاره پاره و tatted اسلحه در چشم ساده.

او کف بودند ساخته شده از پارچه جین, ساخت به صورت مرسوم و عدم تطابق نگاه کنید. آن طرف سوار فوق العاده بالا بر روی باسن خود را و سمت چپ او و معروف خلفی کاملا در معرض. جلو فقط به اندازه کافی پارچه برای پوشش آنچه لازم بود و تزئین شده بود با یک مقدار کوچک از ruching و همچنین لاک پشت های رنگی را در کنار. سوزی اضافه شده تنها یک جفت گوشواره کوچک به او risque نگاه — به آن مقدار کامل از bling.

سوزی رفت و همه را در گلم و را لرزاند یک متخصص نرم افزار است که به نظر می رسد عبارتند از: خط چشم ریمل مژه و ابرو ریمل برجستهنگار و رژلب صورتی. او مدل دهید بلند, سبزه, قفل با یک جارو طرف بخشی و اجازه او را به سقوط در یک شانه.

به روز رسانی ثابت کرده است محبوب طرفداران است و در حال حاضر به دست آورده بیش از 17000 دوست دارد و بیش از 300 نظرات. اکثر raved بیش از او شکل مناسب در حالی که دیگران بی شماری در نظر زیبایی او.

“وای شما نگاه شگفت انگیز بسیار زیبا و خیره کننده برنزه بدن و عضلات پس از خرد نگاه کنید تا عضله” یکی از طرفداران نظر با چند قلب.

“به دنبال مانند سلما هایک در هوای گرگ و میش تا سحر” یکی دیگر از فن اشاره کرد.

“شما در حال ساخت تنگ شما باید به ساخت فیلم در مارول سوپر قهرمانان” یک سوم Instagrammer اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>