سوزی کورتز لب پایین و کم پشت سیگار کشیدن لباس شنای زنانه دوتکه

سوزی کورتز به طرفداران یک نگاه به عنوان بمب بدن در یک لباس شنای زنانه دوتکه است که چیزی جز نعمت برای او شکل مناسب. عکس اضافه شد به او Instagram خوراک کمتر از یک دقیقه پیش, و آن را به درآمد خود را بررسی بیحوصلگی حرف زدن از 2.2 میلیون نفر از طرفداران.

عکس گرفته شده کورتز مطرح شده در مقابل یک آینه در آنچه به نظر می رسد به یک اتاق پانسمان. فضای تزئین شده بود با چند محض پرده سفید و همچنین چندین چراغ سیاه و سفید و لوله کشی در سقف. سوزی نیست استفاده از برچسب جغرافیایی به نشان می دهد محل دقیق اما طرفداران تحت درمان قرار گرفتند به نظر هر دو طرف مقابل و هلویی خلفی. برزیلی, دخترک معصوم, نشان کردن مهارت حفظ تعادل و قدرت به عنوان او را در مقابل آینه.

سوزی رفت و خسیسانه چادری در عکس پوشیدن چیزی بیش از یک زیر مجموعه. تلویزیون نگاه سکسی شامل یک مثلث بالا با halterneck سبک است که امن پشت گردن او. این قطعه ساخته شد سفید قلاب بافی پارچه و او را در معرض قفسه سینه زیر لباس. تنها یک قطعه کوچک از پارچه مثلثی تحت پوشش قفسه سینه خود را در حالی که ترک مقدار زیادی از رخ بر روی صفحه نمایش برای مخاطبان خود را.

سوزی نیز sported یک جفت از کف برای مطابقت اگر آنها نمی, مقدار پوشش. کوچک کف ساخته شد از همان قلاب دوزی پارچه و آنها استراحت بالا بر روی باسن خود, افشای تمام پشت و او را به شدت ران. آن کم, روش سوارکاری با جبهه نیز کمک به جلب توجه به خود را دور کمر کوچک و تر و تمیز شود. این مدل اضافه شده یک جفت کفش جلو باز با تسمه که بسته در اطراف مچ پا و افزود: ظهر به جا قاب. خالکوبی روی بازو و لگن و کمر نیز بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان به خوبی.

او بلند, سیاه قفل شد فرسوده و مستقیم و به زمین افتاد وسط پشت او. سوزی نیز به نظر می رسد خود برنامه معمولی از گلم و نگاه به نظر می رسید که شامل تعریف ابرو, خط چشم, ریمل و رژگونه.

تحریک لحظهای شده است زنده بر روی صفحه برای یک ساعت اما آن را دریافت یک تن از توجه از طرفداران عاشقانه. بیش از 13000 طرفداران دو tapped عکس خود را برای ابراز تحسین در حالی که 250 دیگران چپ تعارف.

“خود را در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده از پشت” یکی پیرو بوده در کنار یک سری از شعله و قلب است.

“بسیار زیبا! شما نگاه سیگار Hoooot” یک دوم فن chimed در.

“شما غیر قابل توقف هستند!!!, بهترین!,” یکی دیگر از کاربران شبکههای اجتماعی اظهار نظر با چند قلب قرمز.

چند نفر دیگر تا به حال هیچ کلمه و آب گرفتگی بخش نظرات با از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>