سوزی کورتز خم در حالی که چادری در یک شلاق زدن به کون جدید Instagram به اشتراک گذاری

سوزی کورتز درمان طرفداران به یکی دیگر از سیگار کشیدن عکس که او را دیدم به سختی در هر لباس. این به روز رسانی اضافه شده به صفحه: صبح روز چهارشنبه و در آن مشخص شده دوم عکس روز.

تصویر اسیر سوزی در داخل خانه در کنار درب چوب قاب. اتاق که در آن او مطرح افتخار دیوارهای سفید, نور, طبقه چوب و کرم رنگ فرش منطقه. وجود دارد یک قطعه از مبلمان در کنار او که در آن چند قاب عکس و تک گل نشسته در بالای صفحه. سوزی مواجه derriere او به سمت دوربین و تبدیل سر خود را به نگاه بیش از شانه خود را. این مدل به نظر می رسد زانو, اما آن را سخت به بگویید که به دلیل راه که تصویر نابود و لگدمال شده.

او تصمیم گرفت تا برای یک عدم تطابق مجموعه که شامل یک سینه بند ورزشی در بالای نیم. پوشاک افتخار فیروزه ای رنگ و ساخته شده از نیمه خالص ماده ای که در معرض یک لباس از پوست خود در زیر. این قطعه تا به حال racerback برش است که اجازه داده او را به او نشان دهد مجسمه بازوها و شانه ها در علاوه بر این به تعریف عضله دوسر. آن را به حال ضخیم ابریشم گروه زد که در امتداد وسط پشت او بود و در او شکل است. برچسب از, پستان بند, گیر کردن در نزدیکی سمت او که کمک جلب توجه به کوچک میانی.

در نیمه پایین تر او تصمیم گرفتند برای یک جفت شورت لا کونی, شورتی, که در سمت چپ تقریبا هیچ چیز به تخیل. لباس زیر کشیده در سراسر باسن خود را و سمت چپ او خوش بر و رو ران بر روی صفحه نمایش کامل در حالی که پشت جمع به او پرت derriere. خوانده شده قطعه دارای یک الگوی ساده بود که متناوب زرد و سیاه و سفید راه راه در یک جامد سفید بدن است.

سوزی کشیده بلند, سبزه, گیسوان در بالای سر او و عینک مستی کم. سوزی را لرزاند سبز کلیپ در بالا بخشی از موهای خود را و چند سست قطعات کاهش یافت و در نزدیکی گونه خود را. Miss BumBum جهانی 2019 افزودن مقدار کمی bling را به او نحیف گروه با یک جفت گوشواره الماس که ارائه مقدار کامل از درخشش.

آن به عنوان جای شگفتی نیست که این ها انباشته شده است بیش از 12000 دوست دارد و 161 نظرات از پیروان او. بسیاری او را مورد تحسین شکل مناسب در حالی که چند استفاده از emoji به جای کلمات برای نشان دادن عشق خود را.

“صبح به خیر زیبا” یکی پیرو نوشت: با چند قلب قرمز از emoji.

“زیبا ترین!” یکی دیگر از Instagrammer گفت در پست.

“چشمان من نمی توانم باور کنم که آنچه دیده اند. بی عیب و نقص زیبایی” یک سوم فن chimed در کنار یک سری مختلف از emoji.

یکی دیگر از رسانه های اجتماعی کاربر به سادگی به نام عکس “فوق العاده ای است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>