ساتون Stracke ظروف به طور بالقوه مجازی ‘RHOBH’ مراسم نشان می دهد که او چه آموخته از نمایش

ساتون Stracke نیست به دنبال به جلو به یک برنامه به طور بالقوه مجازی مراسم با زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز co-stars.

در مصاحبه با کاغذ , مجله, on May 18 جدید بازیگران عضو اعتراف کرد که او شده است با توجه به آنچه در آینده مداخله خواهد بود و گفت که وقتی که می آید به چشم انداز خود را, او معتقد است که آماده سازی برای فصل 10 مراسم خواهد بود شبیه به اسکار.

“من امیدوار هستم که ما در حال رفتن به زوم و که ما حداقل قادر خواهید بود به هم و فاصله اجتماعی که ممکن است یک راه امن تر برای یک مراسم” ساتون توضیح داد و اضافه کرد که او می تواند پوشیدن لباس دوخته یا راه.

به عنوان طرفداران واقعی زنان خانه دار از بورلی هیلز دیدم در اولین قسمت, Sutton روشن ساخته است که او یک فن از بالا پایان طراحان در طول سفر به نیویورک با شرکت ستاره ساخته شده و امواج هنگامی که او به ظاهر معصوم در Dorit Kemsley برای پوشیدن ریحانا مد خط و ادعا او بی علاقه در افراد مشهور میشوند.

همچنین در طول 10 فصل نشان می دهد, Sutton دوست دیرین و co-star Lisa Rinna گفت: بارها و بارها که Sutton بسیار ثروتمند و تنها می پوشد بهترین از بهترین.

همانطور که برای چه او آموخته شده در طول چند ماه گذشته پس از پیوستن به زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز بازیگران در ماه اوت گذشته, Sutton شوخی که او در حال حاضر “آرایش افراطی مهارت” قبل از توضیح که او متوجه شد که او نیاز به زمان بیشتری برای ارائه واقعی با تشکر از افرادی که آن را سزاوار است. به عنوان او توضیح داد که او اغلب عصبی می شود و در آن زمان است که می توانید آن را به نظر می رسد برای بینندگان به عنوان اگر او را برای مانور.

ساتون نیز آموخته است که آن را به بهترین چیزهایی که در زمانی که آنها رخ می دهد به جای قلم مو همه چیز زیر فرش که او ساخته شده یک عادت انجام به عنوان یک جنوبی ،

“آنچه که می کند این است که ایجاد یک بزرگتر و بزرگتر گرد و غبار اسم حیوان دست اموز هنگامی که ما می تواند را کشته اند آن را از ابتدا. صداقت و مقابله و نه در راه بد به جای پناه دادن به آن است. که احتمالا بزرگترین درس من آموخته ام” او توضیح داد.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Sutton باز کرد تا در مورد تصمیم خود را برای پیوستن به زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز در مصاحبه با دسترسی هالیوود در ماه آوریل است. در آن زمان Sutton گفت: او به تازگی طلاق گرفته, باز کردن یک فروشگاه و آماده برای قرار دادن خودش در خارج وجود دارد با بینندگان.

“من واقعا کار کردن روی خودم و برای من واقعا عالی بود به اطراف این زنان” ساتون گفت: با توجه به کلیپ در یوتیوب به اشتراک گذاشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>