آکادمی بازیگر برنده جایزه سوزان ساراندون در حال آماده سازی خود برای یک تغییر بزرگ است. ساراندون است مثال او دیرین چلسی دوبلکس برای فروش پس از نزدیک به 30 سال از مالکیت.

ساراندون و او را شریک سابق تیم رابینز, خرید نیویورک لافت در سال 1991; آنها در نهایت ترکیب دو واحد با هم برای ایجاد یک آلاینده منزلگاه است که دهانه بیش از 6000 متر مربع است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده جورج است که با داشتن یک staycation هستید جشن تولد در Anmer سالن

پس از ساراندون و رابینز تقسیم بازیگر پرداخت سابق $3.2 میلیون دلار برای کامل مالکیت آپارتمان.

سوزان ساراندون می خواهد به فروش او به چلسی آپارتمان نزدیک به سه دهه است. قطر Dipasupil/گتی ایماژ

در حال حاضر که همه از ساراندون کودکان در حال رشد و دیگر هیچ زندگی می کنند در خانه تحسین بازیگر مثال انبار برای $7.9 میلیون نفر است.

این طراحی منحصر به فرد صفحه اصلی در حال حاضر پیکربندی شده در پنج خوابه پنج حمام طرح با یک فضای زندگی بزرگ است که او و رابینز می توانید برای فرزندان خود, اجرای, از جمله تئاتر و رقص رسیتال هر لیست به اشتراک گذاشته شده توسط Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزاران نیکی زمینه و مارا فلش بلوم.

وجود سقف و دیوار گالری در سراسر خانه با آشپزخانه باز در هر طبقه و همچنین روح ناهار خوری و فضاهای زندگی.

سفارشی راه پله متصل در دو سطح است. وجود دارد یک گوشه اتاق با ساخته شده است در قفسه بندی و همچنین به عنوان یک دن در طبقه فوقانی با اضافی دن در سطح پایین تر کامل با یک چوب سوز شومینه و ساخته شده است در قفسه.

مالک مجموعه ویژگی های یک پنجره حمام, خیساندن وان و اتاق پانسمان به عنوان به خوبی به عنوان یک تراس خصوصی. وجود یک بزرگتر تراس در طبقه پایین تر.

یکی از حمام و سرویس بهداشتی رنگ کبالت آبی و اتفاق می افتد که در آن ساراندون تصمیم به خانه همه جوایز از جمله جایزه اسکار خود را. او گفت: وال استریت ژورنال او فکر آن را “نوع خنده دار” را به نگه داشتن او را تمجید بسیاری در مستراح.

ساراندون گفت: خروجی که او قرنطینه در انبار برای چند ماه اول از coronavirus همه گیر در نهایت قبل از خروج از خانه اش در شمال ایالت نیویورک به منظور توان با کودکان خود.

ساراندون نیست ترک این شهر برای خوب ، او این فروش دوبلکس دلیل آن را بیش از حد بزرگ برای او در حال حاضر و کوچک سازی به یک آپارتمان کوچکتر در این نزدیکی هست.