فوق العاده-پخش’ سیک گورو ممکن است آلوده 15k پس از اروپا تور

دهلی نو: حداقل 15000 نفر که ممکن است گرفتار coronavirus از یک ” سوپر-پخش گورو تحت سختگیرانه قرنطینه در شمال هند پس از سیک رهبر مذهبی درگذشت COVID-19.

70 سال گورو بلدو سینگ حال بازگشت از یک سفر به اروپا را ویروس کانون ایتالیا و آلمان که او رفت و موعظه در بیش از ده روستا در پنجاب دولت است.

آن را برانگیخته یکی از هند جدی ترین هشدار مربوط به همه گیر و مواد غذایی ویژه تحویل شده به هر خانوار تحت حتی محدودیت های بیش از 21 روز در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش اعمال شده توسط دولت است.

“برای اولین بار از این 15 روستا بود مهر و موم شده در مارس 18, و ما فکر می کنیم وجود دارد 15,000 تا 20,000 نفر در روستاهای مهر و موم شده” گفت: Gaurav جین ارشد دادرس برای منطقه Banga سینگ که در آن زندگی می کردند.

“وجود دارد که تیم پزشکی در حالت آماده به کار و نظارت منظم” او گفته است: در روز جمعه.

نوزده نفر بودند که در تماس با واعظ در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس جدید گفت: Vinay Bublani محلی معاون کمیسر پلیس.

نتایج در حال انتظار از بیش از 200 دیگران است.

سایه مرگ

گورو و همکاران – که خود نیز آزمایش مثبت نادیده گرفته خود انزوا سفارشات خود را در بازگشت از اروپا و خود موعظه تور تا سینگ مریض شد و درگذشت.

این مورد را حیرت زده کرده است هند و محبوب ايراني خواننده مستقر در کانادا Sidhu گوزن Wala, منتشر شد, یک آهنگ در مورد سینگ که مشاهده شده است در یوتیوب بیش از 2.3 میلیون بار در کمتر از دو روز.

“من در گذشته به این بیماری… رومینگ در اطراف روستا مانند یک سایه مرگ” می گویند متن ترانه برای آهنگ که پنجاب رئیس پلیس Dinkar Gupta به تشویق مردم برای گوش دادن به عنوان یک هشدار است.

با 873 تایید coronavirus موارد و 19 مورد مرگ و میر در هند تلفات پایین تر از کشورهای دیگر دچار این بیماری همه گیر اما کارشناسان می گویند بسیاری از عفونت ها شده اند شناسایی شده و به دلیل عدم تست.

مشابه هشدار اعلام شده است در شهر بیلوارا در ایالت راجستان بعد از دو مرگ و میر ناشی از 19 ویروس موارد است.

هیچ اطلاعات داده شده در مورد منبع خوشه اما یک کیلومتر (0.6 مایل) no-go منطقه اعلام شده است در اطراف یک بیمارستان استفاده می شود برای درمان قربانیان.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>