سهشنبه مشخص شده بزرگترین واحد در روز افزایش Coronavirus موارد در سراسر جهان که می گوید

جهان شاهد بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus موارد در روز شنبه با بیش از 183,000 موارد جدید گزارش در یک دوره 24 ساعته.

به عنوان آسوشیتد پرس گزارش سازمان بهداشت جهانی گفت که برزیل شاهد بزرگترین افزایش در روز یکشنبه با 54,771 اخبار موارد گزارش و به دنبال آن ایالات متحده با 36,617 موارد جدید. هند دیدم 15,400 جدید موارد گزارش شده.

این سازمان اشاره کرد که بیش از دو سوم از جدید مرگ و میر گزارش شده در شنبه آمد و در آمریکا تحت فشار قرار دادند تا حد زیادی توسط افزایش دیده می شود در ایالات متحده و برزیل است.

افزایش می آید که بسیاری از کشورها را نقل مکان کرد به دور از سخت تر مستند اقدامات در جای خود قرار داده در اوایل سال. در این گزارش اشاره کرد که اسپانیا به پایان رسید آن دولت ملی اضطراری اجازه می دهد آن 47 میلیون نفر از ساکنان آزادانه به سفر در سراسر کشور برای اولین بار پس از 14 مارس ، تعدادی از ایالت های آمریکا نیز سست محدودیت اجازه می دهد غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی و اجازه برخی تجمعات کوچک از مردم است.

این امر نیز منجر به اختلاف به عنوان برخی از کارشناسان بهداشت عمومی را به عقب رانده در برابر برخی از بازگشایی هشدار می داد که اگر آن را انجام بیش از حد به سرعت و یا بدون تست مناسب آن می تواند منجر به افزایش موارد جدید. شده است که این مورد در برخی از ایالت های جنوبی که در آن coronavirus موارد شده اند در افزایش است. فلوریدا که در مواجهه انتقاد برای بازگشایی اقتصاد خود را قبل از کشورهای دیگر و هشدار داد که بسیاری از آن هنوز امن برای انجام این کار دیده می شود برخی از بزرگترین آن یک روز را افزایش می دهد در هفته گذشته است.

که منجر به برخی از هشدارهای که coronavirus ممکن است جدید و تجدید حیات است و پیش بینی گسترش آن ممکن است در ماه های تابستان به نظر نمی رسد به آینده درست است. دکتر مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: به نظر می رسد این ویروس می تواند مانند یک “جنگل آتش” در حال حرکت به هر کجا که آن را می توانید.

“هر جا که وجود دارد چوب برای سوزاندن, این, آتش, جاوا, سوختگی,” او گفت: از طریق این هفته.

هنوز هم وجود دارد امید است که وجود دارد می تواند یک واکسن در ماه های آینده و برخی از پتانسیل نشانه آن است که ویروس به خودی خود می تواند تضعیف. بیماری های عفونی پزشک متخصص Matteo Bassetti گفت: تلگراف که او معتقد است COVID-19 شده است از دست دادن آن حدت و به طور بالقوه می تواند مرگ خود را در آن قبل از تزریق واکسن ایجاد شده است. او اشاره کرد که بیمارانی که قبلا فوت کرده اند از این بیماری شده اند و دوره نقاهت یک نشانه امیدوار برای آینده آن گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>