تابستان هارت لین می پوشد ياوه ورزش سینه بند و شورت در آخرین Instagram ضربه محکم و ناگهانی

تابستان هارت لین به او در زمان Instagram حساب در دوشنبه 22 ژوئن برای به اشتراک گذاشتن یک سیگار-داغ عکس با طرفداران خود را. مدل آمریکایی عینک skintight بدنسازی لباس که نشان داد او کافی قفسه سینه و معوج abs.

تابستان را لرزاند تطبیق خاکستری مجموعه ای است که شامل یک سینه بند ورزشی و شورت. بالا برجسته یقه غوطه وری که flaunted شهوت انگیز او رخ. بدون آستین و پوشاک نیز به نمایش گذاشت او اسلحه. این کشش باند همراه پایه او را در آغوش گرفت صدای زیر حجاب حاجز برجسته او مجسمه abs.

او sported یک جفت شورت دوچرخه سواری که نشسته بالا بر روی کمر خود را پنهان او موز. اگر چه دیده نمی شود از مشاهده آن به نظر می رسید مانند تنگ کف منحنی در اطراف او derriere. طول قطعه رسیده فقط بالا پایین او ران.

تابستان بود عکس داخل خانه, مدل سازی, سکسی گروه در داخل خانه اش. در عکس اول او ایستاده بود در نزدیکی یک دیوار سفید و مطرح در وسط قاب. او قرار می گیرد و پای راست خود را بیش از دیگر در حالی که ماهیگیری خود را شانه راست بالاتر از دیگری است. او را برداشت و بند از بالا او را به عنوان او کج شده سر خود را به سمت خندان.

در عکس دوم مدل مطرح بود و کمی شبیه به اولین ضربه محکم و ناگهانی. به جای نگاه مستقیم به دوربین او را در مو و دست زدن به آن به پایان می رسد با دست چپ.

تابستان عینک بور قفل در پایین موی دم اسبی. او رشته های بلند آویزان بر شانه چپ و چند پیچک مو قاب صورت. او به نظر می رسد glammed در جرقه بزند. آرایش برنامه احتمالا شامل تعریف ابرو خوبی مخلوط eyeshadow, پوشش های مختلف از ریمل مژه و ابرو یک اشاره از سرخ شدن و برجستهنگار ساخته شده است که چهره او نگاه درخشان. در حال حاضر روشن-رنگ eyeshadow او تصمیم گرفتند برای رژ لب برهنه.

در زیرنویس تابستان از او پرسیدم که آیا پیروان آنها شده اند “کار کردن است.” او سپس به اشتراک گذاشته است که او شده است ورزش روزانه با تروی لندن است. او همچنین یک کد تخفیف برای هر کسی که می خواستم به سعی کنید از تروی برنامه تمرینی.

طرفداران و پیروان و همچنین به عنوان همکار مدل flocked به بخش نظرات. بسیاری از آنها باران مدل با تعارف در حالی که برخی از کاهش یک دنباله از emoji به عنوان یک شکل از تحسین خود را برای مدل. سهم دریافت بیش از 16600 دوست دارد و بیش از 150 نظرات.

“امروز من است, روز استراحت, اما شما نگاه بمب” یکی از پیروان اظهار نظر.

“بنابراین به طور طبیعی زیبا! شما یک لبخند شیرین و یک سیگار بدن” بوده یکی دیگر از فن.

“من در حال حاضر من تمرین اوایل امروز. عضلات شکم خود را نگاه کنید کاملا شگفت انگیز مثل همیشه!” یک سوم تحسین نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>