‘تابستان” خانه املاک ویژه در Bravo واقعیت نشان می دهد بازدید بازار برای $3.9 میلیون

تابستان خانه برای فروش. آب آسیاب نیویورک املاک و برجسته در براوو را محبوب نشان دادن واقعیت در مورد جوان نیویورک حرفه ای است که اجازه دهید شل در Hamptons در تعطیلات آخر هفته آمار بازار برای $3.9 میلیون, با توجه به , خانه زیبا.

این 6,500 فوت مربع تلویزیون واقعیت برجسته همراه با مقدار زیادی از امکانات رفاهی از جمله استخر گرم, وان آب داغ و آب و هوا, زمین تنیس, همه از آن دیده شده است در خانه در تابستان با تشکر از کسانی که ragers بازیگران را دوست دارد به پرتاب.

پنج هکتار ملک همچنین ویژگی های یک سه-گاراژ ماشین به طور کامل به پایان رسید زیرزمین با یک مرکز سرگرمی و آشپزخانه و همچنین به عنوان یک جداگانه “در مجموعه خصوصی” و “مهمان چهارم” که هنوز به نشان داده شده در Bravo واقعیت نشان می دهد. بسیاری از عمل در تابستان پایلوت از منازلe می گیرد در آشپزخانه پشت حیاط و البته اتاق خواب.

برخی از احزاب برجسته در تابستان خانه شده اند سالانه گروه جولای 4th kegger و حلقه رهبر Kyle کوک frathouse با مضمون تولد باش که تا به حال بز رومینگ تنیس.

در علاوه بر این به هسته بازیگران دیگر Bravolebrities از جمله Vanderpump قوانین ستاره Stassi شرودر کتی Maloney و تام شوارتز partied در Hamptons پد با تابستان خانه خدمه و همچنین جذابیت جنوبی را Craig کونوور و آستن Kroll.

در حالی که طرفداران ممکن است غمگین تابستان خانه به همسایگان ممکن است. پس واقعیت نشان می دهد فصل اول مجموعه در یک خانه در نزدیکی Montauk بازیگران بود و گزارش ممنوع از فیلمبرداری در همپتون در هر صفحه شش.

برای فصل دو طریق چهار گل رز-جرعه جرعه خدمه حل و فصل را به آب آسیاب و مستغلات برای آخر هفته خود لذت ببرید اما برای همسایه در نزدیکی قصرها شکایت در مورد “بی ارزش” واقعیت نشان می دهد که فیلم برداری در نزدیکی خانه های خود.

خانه های تابستانی نشده است تمدید برای فصل 5 و سلامت در حال حاضر همه گیر می تواند به معنای یک وقفه سفارش برای این سال است. اما چند تا از مشاوره ازدواج و مشاوره در حال حاضر به ابراز علاقه یک حزب جدید خانه باید نشان می دهد بازگشت به براوو پس از آن بالاترین امتیاز فصل برای تاریخ.

خانه های تابستانی ستاره کارل Radke به تازگی گفت: ما هفتگی است که او نمی خواهد ذهن فیلمبرداری در یک محل جدید.

“من دوست دارم یک خانه جدید است. من نمی خواهید را به هر گونه بیش از حد بسیاری از خواسته اما انگشتان عبور” او به تازگی گفت.

درگیر زن و شوهر آماندا Batula و کایل کوک همچنین گفت که در حالی که آنها می خواهند بازیگران به همان باقی می ماند – این نشان می دهد آن شناخته شده است درب گردان از castmates – آنها هر دو کاملا بر خانه.

“من دوست دارم برای شاید نه مردم برای تغییر به عنوان حد مانند واقعی خانه” آماندا گفته سرگرمی امشب. “که بزرگ خواهد بود.”

“ما به کاوش در هر گوشه و از شکاف دیوار, اگر شما می دانید منظورم چیست” کایل اضافه شده است.

این خانه در تابستان فصل 4 بازیگران نیز شامل لیندسی هوبارد, هانا Berner, Paige DeSorbo ژول داود و لوقا Gulbranson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>